زارع با اشاره به این که مهم نیست چه اتفاقی برای من می افتد، اظهار داشت: یک فکر درست و […]

زارع با اشاره به این که مهم نیست چه اتفاقی برای من می افتد، اظهار داشت: یک فکر درست و حسابی برای ملوان بکنید. در حال حاضر از ملوان بزرگ تنها یک اسم و هوادارانش باقی مانده است.

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از انزلی چی ، مازیار زارع در گفت و گو با برنامه با ورزش اظهار داشت: وقت آن است تا هم ما و هم مردم بندر انزلی بدانند باید چه کسی پاسخ گوی ما باشد؟! آن کسانی که ما را در ابتدای فصل در زمین شیلات جمع کردند باید پاسخ گو باشند!

 

 

وی با بیان این که هیچ کس از جمله هیچ مسوولی نمی توانست تیم را جمع کند، تاکید کرد: ما تنها به عشق شهر بندر انزلی و مردم جمع شدیم. یک نفر الان بیاید و پاسخ گو باشد!

 

 

وی افزود: بیست سال است ملوان این مشکلات را دارد. مانند ماشینی که بنزین ندارد باید ملوان را هم هل بدهیم! همه انتظار نتیجه گیری از تیم را دارند اما باید ابزار و امکانات نتیجه گیری را هم داشته باشیم.

 

 

زارع با اشاره به این که الان ما یک جواب می خواهیم و مسوولی بیاید و حداقل قولی بدهد، ادامه داد: اصلا بیایند رک و راست بگویند ما پول نداریم! مگر سال های پیش ما پول گرفتیم؟ ماها حداقل ثابت کردیم که در ملوان، پول برای ما مهم نیست. بچه ها زیر باران و در سخت ترین شرایط تمرین می کنند، الان کسی بیاید و پاسخ گو باشد!

 

 

وی با بیان این که هیچ مسوولی مشکلات ملوان را به روی خودش نمی آورد! گفت: به فلان مسوول زنگ می زنیم، می گویند ایران نیست! آن یکی مسوول هم نیست! هدایتی آمد. هدایتی رفت. چرا آمد و رفت؟ محجوب آمد. محجوب رفت. چرا آمد و رفت؟ بهشتی هم آمد و تضمین گرفتند و نیامده، رفت! خوب من هم می گویم می خواهم ملوان را بخرم! یک شبه معروف می شوم و بعد می گذارم می روم!

 

 

وی با انتقاد از وضعیت بسیار بد زمین ورزشگاه تختی بندر انزلی، آن را به گل مصنوعی تشبیه کرد و افزود: اگر دوست داشتیم ملوان اوج بگیرد، دراگان را هیچ وقت عوض نمی کردیم!! دراگان را چه کسی عوض کرد؟ محجوب؟! الان هم اگر حمید استیلی خوب نتیجه بگیرد باید برنامه ریزی بشود تا به کار خود ادامه دهد، نه این که هر فصل، سرمربی تغییر پیدا کند!

 

 

مازیار زارع که به شدت از مسوولان گله مند بود، تاکید کرد: همش می خواهند فقط دور هم جمع باشیم! بعضی از بازیکنان که اتفاقا در ترکیب اصلی  تیم هم حضور دارند به ۱۰۰ هزار تومان پول محتاج هستند!!

 

زارع در پایان با اشاره به این که مهم نیست پس از اظهار این سخنان، چه اتفاقی برای من می افتد، بیان داشت: یک فکر درست و حسابی برای ملوان بکنید. در حال حاضر از ملوان بزرگ تنها یک اسم و هوادارانش باقی مانده است.