در میان اسامی مربیان حاضر در لیگ برتر، بعضا به نام هایی برخورد می کنیم که با توجه به این […]

در میان اسامی مربیان حاضر در لیگ برتر، بعضا به نام هایی برخورد می کنیم که با توجه به این موضوع که در صدر مربیان آن تیم نیستند، رقم عجیبی روبروی نام آنها قید شده است.

 

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از “ورزش سه” ، تعدادی از کمک مربیان حاضر در لیگ برتر ارقامی را برای ثبت قرارداد خود تعیین کردند که حتی بیشتر از رقم قرارداد برخی سرمربیان است. البته لازم به ذکر است که این ارقام در سایت رسمی سازمان لیگ قید شده است.

مجتبی حسینی ۴۵۰ میلیون تومان؛ یار غار یحیی

یکی از کمک مربیان مطرح حاضر در لیگ برتر که در ابتدای لیگ پانزدهم زمزمه های سرمربیگری اش در یکی دو تیم لیگ برتری نیز به گوش می رسید این فصل نیز دستیار یحیی گل محمدی باقی ماند، وی که سال هاست به همراه گل محمدی فعالیت می کند رقم ۴۵۰ میلیون تومان را در قرارداد خود قید کرده است، این در حالی است که شخص گل محمدی به عنوان گرانترین مربی ایرانی حاضر در لیگ برتر محسوب می شود، بنابراین نفر اول و دوم کادرفنی ذوبی ها یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان آب خورده است.

احمد سجادی ۴۰۰ میلیون تومان؛ گران قیمت ترین مربی دروازه بانی

مربی دروازه بان های تیم سپاهان که بدون شک گران ترین مربی در این زمینه است هنوز مشخص نیست پس از کنار رفتن حسین فرکی سرکار خود خواهد ماند یا خیر. وی نیز از مربیانی است که سابقه همکاری طولانی مدتی را با سرمربی خود دارد و به همراه فرکی در تیم های نفت، فولاد و سپاهان حضور داشته است. با توجه به رقم یک میلیارد و دویست میلیونی فرکی، این نیمکت نیز یکی از گران ترین نیمکت های مربیگری در لیگ برتر است.

مصطفی قنبرپور ۴۰۰ میلیون تومان؛ نفر سوم نیمکت سرخ پوشان

قنبرپور یکی از کمک مربیان گران قیمت برانکو در تیم پرسپولیس محسوب می شود، وی که حضورش روی نیمکت پرسپولیسی ها مهمترین سابقه دوران مربیگری اش محسوب می شود یکی از مربیانی است که به همراه پانادیچ ها، باقری و البته برانکو ایوانکوویچ یکی از سنگین ترین نیمکت های تیم های لیگ برتری را تشکیل می دهند.

آندری پانادیچ ۳۰۰ میلیون تومان؛ یکی از دو برادر

کمک اول برانکو که قبل از آمدن وی نیز در یک بازی به عنوان نفر اول نیمکت سرخ ها این تیم را هدایت کرد این روزها به همراه برادر خود (مربی دروازه بان های پرسپولیس) کمک های اصلی سرمربی کروات محسوب می شود. این ارقام در حالی مطرح شده است که رقم قرارداد برانکو برای یک فصل ۶۰۷ میلیون تومان قید شده است.

نناد نیکولیچ ۳۹۰ میلیون تومان؛ یکی از سه ضلع کروات فولاد

سرمربی سابق تیم ملی امید ایران که این روزها به عنوان اولین کمک اسکوچیچ محسوب می شود با توجه به رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ، رقم قرارداد درشتی را در قرارداد خود قید کرده است، البته با توجه به اینکه قرارداد این مربی احتمالا به دلار بسته شده است این رقم زیاد عجیب به نظر نمی رسد.

کرونو ملاد رندولیچ ۳۹۰ میلیون تومان؛ دومین دوضلع کروات فولاد

دومین کمک اسکوچیچ نیز بدون تفاوت با کمک اول وی، همان رقم قرارداد ۳۹۰ میلیون تومان را در قرارداد خود ثبت کرده است تا با رقم یک میلیارد و پانصد میلیونی دراگان و دو رقم ۳۹۰ میلیونی شاهد مبلغ عجیبی در قرارداد این سه مربی فولاد انتهای جدولی باشیم.

علی اکبر دارستانی ۳۶۵ میلیون تومان؛ بدنساز گران

این مربی که روزگاری با حسین فرکی در تیم فولاد همکاری می کرد، برای لیگ پانزدهم به نفت پیوست و نام خود را به عنوان گران ترین مربی بدنساز حاضر در لیگ برتر مطرح کرد. این رقم در حالی مطرح شده است که مبلغ قرارداد سرمربی نفتی ها یعنی علی رضا منصوریان ۴۳۷ میلیون تومان قید شده است.

مجید صالح ۳۵۰ میلیون تومان؛ بازگشت به استقلال با قیمت بالاتر

مربی آبی ها که روزگاری به همراه امیر قلعه نویی روی نیمکت این تیم می نشست، از ابتدای لیگ پانزدهم با جدایی از کادرفنی امیدها به جمع آبی پوشان پیوست و نام خود را به عنوان یکی از گران ترین کمک مربیان حال حاضر مطرح کرد. وی با این رقم، نصف مبلغ قرارداد پرویز مظلومی را دریافت می کند.

ژلکو میاچ ۳۲۷ میلیون تومان؛ باز هم به همراه علی دایی

مربی کرواتی که سال هاست با علی دایی همکاری می کند در صبا نیز به همکاری خود ادامه داد و از آن دسته کمک مربیانی محسوب می شود که همیشه به این سرمربی است. میاچ در حالی که قرارداد خود را یک میلیارد قید است با این مبلغ به عضویت صبایی ها درآمده است.

محمد قدیربحری ۳۰۰ میلیون تومان؛ یار همیشگی ملوان

کمک مربی که در این سال ها روی نیمکت انزلی چی ها نشسته است در ابتدای فصل به همراه امیر قلعه نویی و بعد از آن به همراه حمید استیلی به همراه ملوانی ها بوده است و به نسبت مبلغ قرارداد خود نیز یکی از کمک مربیان گران قیمت لیگ محسوب می شود، این در حالی است که مبلغ قرارداد حمید استیلی هشتصد میلیون تومان ثبت شده است.

منبع : ورزش سه