به گزارش “ورزش سه”، هافبک راست جوان سرخ پوشان تبریزی که درحال حاضر در اردوی تیم ملی امید به سر […]

به گزارش “ورزش سه”، هافبک راست جوان سرخ پوشان تبریزی که درحال حاضر در اردوی تیم ملی امید به سر می برد درمورد شرایط خودش و تیمش گفت و گویی انجام داد.

 

 

 

 

از لحاظ روانی کمی بهم ریخته بودیم


بازی با سایپا یک دیدار درگیرانه بود همانطور که دیدید در طول ۹۰ دقیقه برخورد های زیادی به وجود آمد و تیم ما از لحاظ روانی کمی بهم ریخت ولی ما خوب فوتبال بازی و اهداف تاکتیکی مان را دنبال کردیم باتوجه به اینکه به دلیل کسب تساوی مقابل ذوب آهن و شکست مقابل صبای قم روحیه خوبی نداشتیم این پیروزی به ما کمک کرد تا اعتماد به نفس به تیم ما برگردد و بتوانیم نتایج اخیر را فراموش کنیم.

انرژی به تیم برگشت


به یک پیروزی شبیه به برد در بازی با سایپا نیاز داشتیم تا تیم ما درست شود زیرا روحیه مان پایین بود،و پیروزی در این دیدار فرصت خوبی بود تا انرژی به تیم برگردد در بازی های قبلی تا دقیقه ۸۰ عالی بودیم ولی تمرکزمان بهم می ریخت و گل می خوردیم ولی از لحاظ روانی درحال حاضر بهتر شدیم.

می توانید روی من حساب کنید


خیلی خوشحالم که در بازی با سایپا پایم به گلزنی باز شد به شخصه اعتماد به نفس لازم را به دست آورده ام این قضیه باعث می شود بتوانم گل های بیشتری بزنم،کادرفنی تراکتور می تواند روی من حساب کند زیرا هر موقعیت خوبی که داشته باشم تبدیل به گل می کنم.

بستن بازوبند کاپیتانی تراکتور جای خود دارد


در بازی با سایپا دقایقی را کاپیتان بودم،کاپیتانی تراکتور افتخار بزرگی است دست میرهانی هاشمی هم درد نکند که بعد از گل بازوبند را به من داد این نشان داد در تیم ما همه هم دل هستند البته اینکه چه شخصی بازوبند را ببندد مهم نیست مهم این است تیم نتیجه بگیرد،پوشیدن پیراهن تراکتور ممکن است آرزوی هر بازیکنی باشد، بستن بازوبند کاپیتانی این تیم جای خود دارد

گل های من به سرخابی ها را همه یادشان است

همانطور که اشاره کردم به اعتماد به نفس خوبی رسیده ام از کادرفنی تشکر می کنم که به من اعتماد کرده قول می دهم که هر بازی اگر موقعیت گیر بیاید گل بزنم پارسال دو،سه گل به استقلال و پرسپولیس زدم که در خاطر همه ماند البته فقط من اینگونه نیستم هر بازیکنی به استقلال و پرسپولیس گل بزند در یاد همه می ماند زیرا کل ایران یا استقلالی هستند یا پرسپولیسی.

با تشویق پرشور ها دلگرم می شویم


بعد از گلم به سمت هواداران رفتم و شادی ام را با آن ها تقسیم کردم تا به نوعی از هواداران خوبمان که هیچوقت ما را تنها نمی گذارند تشکر کنم تشویق های آن ها ما را دلگرم می کند.

امیدوارم پاداشی برای ما در نظر بگیرند

وقتی از این بازیکن درمورد شرایط تیم ملی امید سوال شد پاسخ داد: خدا را شکر در مسابقات غرب آسیا قهرمان شدیم از مسوولان فدراسیون می خواهم پاداشی در نظر بگیرند و انگیزه خوبی بدین وسیله به ما بدهند امیدوارم در ادامه با اردوهای خوبی که برگزار می شود برای مسابقات اصلی آماده شویم و بعد از ۴۰ سال به المپیک صعود کنیم.

آقای کی روش شناخت لازم را روی من دارد


من امسال از اول فصل کم بازی کردم ولی مدتی است کادرفنی تراکتور به من اعتماد کرده امیدوارم روند گلزنی ام ادامه داشته باشد و خوب کار کنم تا همانند پارسال که یکی، دو اردو به تیم ملی بزرگسال دعوت شدم باز هم دعوت شوم آقای کی روش شناخت لازم را روی من دارد و این قضیه خیلی به من کمک می کند امیدوارم خوب کار و به تیم ملی بزرگسال راه پیدا کنم.

تا آخر فصل سرباز تراکتور هستم


یکسری سو تفاهمات پیش آمده و برخی فکر می کنند سربازی من نیم فصل تمام می شود اما باید بگویم تا آخر فصل سرباز تراکتور هستم.