پژمان نوری کاپیتان ملوان در روزهای سخت که تیم درگیر مشکلات مالی است سعی می کند تا بیشتر در زمین […]

پژمان نوری کاپیتان ملوان در روزهای سخت که تیم درگیر مشکلات مالی است سعی می کند تا بیشتر در زمین حرفش را بزند و کمتر مصاحبه کند.

نوری به خبرنگار “ورزش سه” گفت: سه امتیاز دیدار مقابل فولاد برای ما خیلی حساس بود، چون اگر در این دیدار پیروز نمی شدیم تیم بحران می شد، اما خدا را شکر می کنم که با تلاش بچه ها در یک هوای سرد و بارانی توانستیم پیروز شویم و در جایگاه میانه جدول قرار گرفتیم.
بودجه ساخت استادیوم را صرف ترمیم تختی کنید
متاسفانه شرایط زمین تختی انزلی مساعد نیست. در این فصل ملوان بازیکنان تکنیکی و سرعتی زیادی دارد که با وجود این زمین ناهموار بازیکنان ما نمی توانند از تمام توانایی هایشان، استفاده کنند، ما در تمرینات هم بازی روی زمین را در دستور کار داریم که متاسفانه در این زمین مجبور هستیم از پاسهای بلند استفاده کنیم.من فکر می کنم که این زمین و این استادیوم در شان مردم فوتبال دوست انزلی نیست، این شهر به نسبت جمعیتش بیشترین ورزشکار را در کشور دارد، در دولتهای قبل مصوب شد که استادیومی با تجهیزات کامل در چراغ پشتان انزلی ساخته شود، اما سازمان محیط زیست مجوزهای لازم را برای ساخت این ورزشگاه را صادر نکرد، از وزیر محترم ورزش می خواهم حداقل آن بودجه تصویب شده را برای ترمیم استادیوم تختی انزلی اختصاص بدهند.
باید مراقب باشیم از چاله در چاه نیفتیم
مشکلا مالی در ملوان وجود دارد ولی بازیکنان ما به آقای دنیامالی اعتماد دارند، ما همه سختیها را به جان خریده ایم تا او بتواند برای حل مشکل باشگاه با تمرکز لازم مذاکراتش را با سرمایه گذاران انجام دهد، می دانم سپردن باشگاه به برخی از سرمایه گذاران از چاله به چاه افتادن است، اما از همه مسئولین می خواهم که با جدیت بیشتری این مساله را دنبال کنند. تا بازیکنان ما هم بتواند با فکر باز تری فقط روی بازیهای تمرکز کنند.
هواداران ملوان به رافت فحاشی نکردند، اعتراض داشتند
من هواداران ملوان را می شناسم و می دانم که فحاشی نکردند. آنها فقط اعتراض داشتند و از آقای رافت خواستند تا زمانی که مربی ملوان است در مصاحبه هایش به تیم پرسپولیس ابراز علاقه نکند، البته مطمئن هستم آقای رافت بابت این کار قصد و نیت بدی نداشته و او همیشه می گوید که فوتبالش را مدیون مکتب ملوان است، اما شرایط در انزلی با همه جای ایران متفاوت است، اینجا فوتبال فقط با ملوان معنا می شود، اینجا ملوان برای هوادارانش یک مسئله حیاتی است و خانواده ها با ملوان و نتایج آن زندگی می کنند، مطمئن باشید با شناخت بیشتر کادر فنی و هوادران از هم اینگونه سوء تفاهمات بر طرف می شود.
طلسم گل زنی در بازی با فولاد شکست
مهاجمان ملوان در هفته های اخیرنتوانسته بودند گل بزنند ، اما در بازیهای آینده، ملوان متفاوتی را خواهید دید، ما چندین هفته گل نزده بودیم و هواداران از این وضعیت ناراحت بودند ولی خوشبختانه بعد از گل زیبای ماهینی که در بازی با فولاد به ثمر رساند ، طلسم شکسته شد ، البته آقای استیلی هم در این بازی کار هجومی را در دستور کارش قرار داده بود و اگرشرایط زمین بازی مساعد بود، مطمئنا گلهای بیشتر و بازی زیباتری را، از هر دو تیم می دیدیم. به نظر من در یک تیم بازیکنان و سرمربی باید به یک درک متقابل از هم برسند که به نظر من خوشبختانه تا حد زیادی این اتفاق در ملوان افتاده است.
ملوان بخاطر هوادارانش توانسته در لیگ برتر بماند
هر مدیر و مسوولی که به باشگاه ملوان می آید تعجب می کند که چطور این تیم بدون داشتن زیر ساختها و امکانات اولیه تا حالا در لیگ برتر دوام آورده است. همه می دانند که در انزلی نقش اول و اصلی را مردم انزلی بازی می کنند که تحت هر شرایطی تیم را حمایت می کنند.