مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: تا روز آخر قراردادم در باشگاه ملوان خواهم ماند.     مسعود رضائیان درباره شایعه استعفای […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: تا روز آخر قراردادم در باشگاه ملوان خواهم ماند.

 

 

مسعود رضائیان درباره شایعه استعفای وی به دلیل مشکلات مالی از باشگاه ملوان گفت: فعلا که هستم و تا آخر فصل تحت هر شرایطی این مدیریت را رها نخواهم کرد. زمانی که قول دادم و قرارداد بستم هم گفتم که من تا ۱۵ خرداد سال ۹۵ قرارداد دارم و یک ثانیه هم بیشتر از ساعت اداری آن روز در باشگاه نخواهم بود. بنابراین مطمئن باشید ملوان هم رها نخواهم کرد. زیرا به کارم خیلی علاقه دارم و خیلی از مشکلات مانع از رها کردن مسئولیتی که به عهده گرفته ام نخواهد شد.

وی درباره مشکلات مالی باشگاه ملوان افزود: دروغ چرا؟ مشکلات مالی همچنان پابرجاست. در این میان بحث غیبت دنیامالی هم مزید برعلت شده تا نتوانیم مشکلات را به خوبی حل و فصل کنیم. دنیامالی که برگردد قطعا اوضاع فرق می کند و بیشتر از قبل هم می تواند در حل مشکلات مالی به ما کمک کند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره صحبت های مازیار زارع و اینکه گفته بود در باشگاه بجز دنیامالی کسی دیگر را نمی شناسد تصریح کرد: من زمانی که این پست را تحویل گرفتم از همان روز اول می دانستم که دنیامالی در مسائل پولی باشگاه نقش پررنگی دارد و اصلا با همین شرط هم پذیرفتم. در واقع من در باشگاه فقط از اعتبار خود استفاده می کنم. مثالی برای شما می زنم؛ فوتبال هزینه های قابل ملاحظه ای دارد که ۷۰،۸۰ درصد آن مربوط به قرارداد بازیکنان و مربیان تیم است و مابقی که حدود ۲۰ درصد است مربوط به هزینه های جاری است. در رابطه با بازیکنان و مربیان رقم مشخص است اما در رابطه با هزینه های جاری می توان کاری کرد که آنها کاهش پیدا کند. در واقع نقش من این است که به گونه ای قرارداد ببندم که بتوانم هزینه های دیگررا کنترل کنم و از چیزی عقب نمانم.

 

رضائیان درباره زمین ورزشگاه تختی که به دلیل بارندگی های فراوان در شرایط نامطلوبی به سر می برد، تاکید کرد: در حال حاضر در ورزشگاه تختی هستم و شاهد تلاش کارگران برای بهبود دادن به اوضاع زمین است. بذرپاشی انجام شده و پلاستیک هم برای کشیدن روی چمن خریداری شده است. امیدوارم تا ۲۰ روز دیگر زمین شرایط مناسبی برای برگزاری بازی ها داشته باشد.

 

وی افزود: در انزلی در خانه ای زندگی می کنم که استخر خالی داشت. اما در این دو، سه هفته پر از آب شده است. یعنی ما سه هفته است که آفتاب ندیده ایم. حال این زمین چمن تختی مگر چقدر توان دارد که هم در آن تمرین کنیم، هم بازی ها را برگزار کنیم، هم بارندگی شود، دیگر معجزه که نمی توان کرد. فکر می کنید ما بدمان می آید یک زمین خوب مثل آزادی داشته باشیم؟

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره برپایی اردو برای این تیم گفت: در تلاشیم شرایطی فراهم کنیم که بتوان اردویی در تعطیلات برگزار کرد البته مکان هنوز مشخص نیست. اما قطعا به شهری خواهیم رفت که در آن از باران خبری نباشد.

 

وی درباره شاهین ثاقبی و محمد پوررحمت الله بازیکنان سرباز تراکتورسازی که با ملوان قرارداد دارند و نیم فصل سربازی شان تمام می شود، اذعان داشت: به هر حال این دو بازیکن با ما قرارداد دارند و باید پس از اتمام دوره سربازی به تیم برگردند. درباره ادامه حضور آنها در تراکتورسازی و یا بازگشت به ملوان پس از اتمام دوره سربازی است و درنقل و انتقالات نیم فصل صحبت خواهیم کرد.

 

رضائیان در خاتمه افزود: امیدوارم کمی بیشتر به تیم های پایه ملوان توجه شود. آنها سه بازی انجام داده ند و سه برد پیاپی داشته اند. از رسانه ها توقع دارم که به تیم های پایه ما بیشتر توجه کنند.

 

منبع : کاپ