مربی تیم فوتبال ملوان گفت: با این بازیکنان تاکتیک‌پذیر و حمایت تماشاگران می‌توانیم به رده‌های بالای جدول برسیم و حتی […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: با این بازیکنان تاکتیک‌پذیر و حمایت تماشاگران می‌توانیم به رده‌های بالای جدول برسیم و حتی سهمیه هم بگیریم.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل فولاد در نشست خبری حاضر نشد و به جای او قدیر بحری پاسخگوی سؤالات خبرنگاران بود.

 

وی در خصوص غیبت استیلی گفت: دلیل اصلی حضور او را نمی‌دانم اما فکر می‌کنم چون به تهران پرواز داشتند در این نشست حاضر نشدند.

 

مربی تیم فوتبال ملوان در مورد بازی عنوان کرد:‌ باید به بازیکنانم خسته نباشید بگویم که امروز از جان خود مایه گذاشتم از تماشاگران هم که در این هوای سرد و بارانی برای حمایت از ما به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم، ما با این بازیکنان تاکتیک‌پذیر و حمایت تماشاگران می‌توانیم به رده‌های بالای جدول برسیم و حتی سهمیه هم بگیریم.

 

بحری با اشاره به اینکه بازیکنان ما از لحاظ مالی کمترین پول را گرفته‌اند، گفت: مسئولان باشگاه قول داده‌اند که در ۵-۶ روز آینده پولی را بدهند از پژمان نوری تا کوچکترین بازیکن تیم ما آنقدر بزرگ هستند که حرفی به میان نمی‌آورند و ما با این وضعیت چطور می‌توانیم توقع داشته باشیم که در این هوا با جان و دل بازی کنند.

 

وی عنوان کرد: حقمان بیش از یک گل در این بازی بود. ما از مدافعان خود خواستیم که هافبک‌ها را به جلو هول بدهند و تیم هجومی شود. خوشبختانه هماهنگی لازم بین خط دفاعی ما وجود داشت و از همه راضی هستیم. ملوان در گذشته به آژاکس ایران معروف بود و به صورت موجی در تمام خطوط حرکت می‌کردیم امیدوارم ملوان همیشه اینطور حرکت کند.