رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: هیات مدیره باشگاه به استیلی اعتقاد دارد و تا پایان فصل از او […]

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: هیات مدیره باشگاه به استیلی اعتقاد دارد و تا پایان فصل از او حمایت خواهیم کرد.

 

به گزارش “ملوان کلاب” احمد دنیامالی در گفت وگو باخبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: استیلی در شرایطی هدایت ملوان را بر عهده گرفت که تیم بسته شده بود و دوره حساس بدنسازی را از دست داده بودیم، اما با این اوصاف نتایج قابل دفاعی کسب کرده است. هیات مدیره باشگاه به وی اعتقاد دارد چرا که استیلی را با کار کارشناسی انتخاب کردیم و تا پایان فصل نیز از وی حمایت خواهیم کرد.

دنیا مالی ادامه داد: هواداران واقعی ملوان تحت هر شرایطی از تیم محبوب خود دفاع می‌کنند و اجازه نمی دهند حاشیه‌ای برای تیم ایجاد شود. هواداران ملوان می دانند در دوره گذشته هم که من رئیس هیات مدیره بودم تا پایان فصل و حتی در شرایطی که بسیاری خطر را احساس کرده بودند، پای سرمربی ایستادم و از او حمایت کردم. هواداران واقعی ملوان نیز قطعا از سرمربی تیم حمایت خواهند کرد تا او در ارامش کار کند، انهایی که برای تیم و کادرفنی حاشیه سازی کنند هوادار واقعی نیستند و من از تمام هواداران انتظار حمایت دارم.

وی تاکید کرد: استیلی یکی از جوانترین مربیان لیگ برتر است و از انگیزه بالایی برای موفیقت برخوردار است. از ویژگی‌های مهم استیلی سلامت، دانش کاری و علاقه به جوانگرایی است و باردیگر تاکید می‌کنم که من و هیات مدیره از او حمایت خواهیم کرد و حتی از او خواسته‌ایم تا دست به جوانگرایی بزند و بدون واهمه تیمی جوان را راهی مسابقات کند.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان تاکید کرد: ملوان فصل گذشته در همین مقطع و تا پایان نیم فصل اول امتیازاتش٢رقمی نشده بود، اما امروز شرایط بهتری در مقایسه با نیم فصل اول سال گذشته دارد. ما باید نگاهی منصفانه به نتایج استیلی داشته باشیم و شرایط باشگاه را هم مدنظر قرار دهیم.

دنیامالی با رد شایعه اولتیماتوم به استیلی گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و نمی‌دانم از کجا چنین شایعه‌ای مطرح شده است. هیچ دلیلی برای اولتیماتوم به کادرفنی وجود ندارد و استیلی تا پایان فصل سرمربی ملوان خواهد بود.

رئیس هیات مدیره ملوان با اشاره به تعطیلی‌های لیگ برتر، گفت: من رئیس فدراسیون بوده‌ام و به خوبی با منافع ملی آشنایی دارم و به عنوان یک ایرانی برای تیم های ملی کشورم آرزوی موفقیت می‌کنم، اما حتما یکی از دلایل افت تیم‌ها می‌تواند تعطیلی‌های دائم لیگ باشد که برنامه آماده سازی سرمربیان را بر هم می‌زند و باعث افت کیفی بازی ها می‌شود.

دنیا مالی گفت: روز شنبه بازی حساسی مقابل فولاد داریم و از هواداران ملوان می‌خواهم بدون توجه به موضوعات حاشیه‌ای فقط به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا به امید خدا با پیروزی وارد تعطیلات لیگ برتر شویم.