سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: هزینه‌های فولاد بسیار زیاد بوده و با ملوان قابل قیاس نیست.   به گزارش “ملوان […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: هزینه‌های فولاد بسیار زیاد بوده و با ملوان قابل قیاس نیست.

 

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از خبرگزاری فارس، حمید استیلی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ملوان و فولاد اظهار داشت: بازی سختی داریم پس از این بازی ۲۰ روز لیگ تعطیل می‌شود با تیمی بازی داریم که امکانات زیادی دارد شاید در جدول پایین باشد اما امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم نتیجه بگیریم. تمام تلاش خود را برای هواداران انجام می‌دهیم. پس از بازی با پرسپولیس در باران تمرین می‌کنیم. سرمایه باشگاه هواداران هستند.

وی افزود: مازیار زارع را در این بازی نداریم و هنوز تکلیف محرمی معلوم نیست. از پزشکان تیم تشکر می‌کنم که تا ۱۲ شب بازیکنان را مداوا می‌کنند. آرش افشین هنوز ۱۰۰ درصد نشده اما بهتر شده است. امیدوارم فردا با وجود بارانی بودن هوا بازی خوبی انجام دهیم. انگیزه تمام من هواداران هستند. پتانسیل ما همین است. من از هفته سوم به تیم اضافه شده‌ام. امیدوارم از نیم فصل بتوانیم بازیکنان خوبی را به تیم اضافه کنیم.

سرمربی ملوان یادآور شد: مشکلات مالی تیم بسیار کار را سخت کرده است و بیشترین سهم را در عملکرد تیم دارد. تمام مسئولان تلاش می‌کنند تا این مسئله حل شود. به شما قول می‌دهم که بازیکنان با تمام وجود وارد زمین شوند.

استیلی افزود: به دروازه حریف رسیدیم اما در زدن ضربات پایانی کم دقت بودیم. خلق موقعیت مستلزم این است که مهاجمان ما خوب کار کنند. در بخش حمله احتیاج داریم تقویت شویم. در دفاع خوب عمل کرده‌ایم.

وی در مورد اینکه فولاد در انتهای جدول قرار دارد گفت: نمی‌توانیم بگوییم که فولاد تیم خوبی نیست. فولاد هزینه‌ زیادی کرده و قابل قیاس با ما نیست. برای بازی با استقلال خوزستان از امکانات فولاد استفاده کردیم. تیم بسیار خوبی دارند. بازی سختی خواهیم داشت. با توجه به اینکه بازی در خانه است احتیاج به حضور هواداران داریم. قطعاً بدانید بازیکنان جوان به تیم اضافه می‌شوند و باعث افتخار انزلی خواهند شد اما نیاز به زمان داریم.