اختصاصی – هواداران ملوان پشت درب های تمرین ماندند !   به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” […]

اختصاصی – هواداران ملوان پشت درب های تمرین ماندند !

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، تعدادی از هواداران ملوان که برای تماشای تمرین تیم محبوبشان به محل زمین تمرین ملوان واقع در حسن رود رفته بودند پشت درب های بسته ماندند !

 

این در حالی است که هواداران برای تماشای تمرین قوی سپید مانند همیشه زیر باران شدید چندین کیلومتر به خارج از شهر آمده بودند ، درب های محل تمرین را بدون اطلاع قبلیِ باشگاه ، بسته دیدند و علت این امر جلوگیری از خیس شدن آنها زیر باران عنوان شد !

 

حال باید دید توضیح باشگاه در قبال این رفتار با همراهان همیشگی ملوان که در هر شرایطی پشتیبان تیم شان هستند چه خواهد بود که بدون هیچ اطلاع قبلی درب های محل تمرین را بسته و هواداران را زیر باران پشت دربهای بسته گذاشتند . این نوع برخورد در روز بازی پرسپولیس نیز رخ داد و در هوای بارانی و سرد انزلی یک اتوبوس ایاب و ذهاب هواداران برای سفر به تهران با ۳ ساعت تاخیر در محل حضور ملوانی ها حاضر شد !

 

پس از پایان تمرین در حالی که حمید استیلی ، پایان رافت و دیگر اعضای کادرفنی از زمین تمرین حسن رود خارج می شدند در حالی که با اعتراض هواداران به نتایج و همچنین بسته بودن درب محل تمرین مواجه شدند در نهایت تعجب به درگیری لفظی با آنها پرداختند و در حالی که درگیری ها شدت گرفته بود و تا حد درگیری فیزیکی پیش رفت ، تعدادی از بازیکنان و حاضرین با مداخله میان دو طرف از ایجاد درگیری بیشتر جلوگیری کردند .

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net