اختصاصی – با بالا رفتن تعداد مصدومان ملوان طی بازیهای گذشته بخصوص بازی پرسپولیس و بازی خشن و فیزیکی بازیکنان […]

اختصاصی – با بالا رفتن تعداد مصدومان ملوان طی بازیهای گذشته بخصوص بازی پرسپولیس و بازی خشن و فیزیکی بازیکنان این تیم چند مصدوم روی دست ملوانان گذاشت ، دکتر بابک صیاد در گفتگویی با “ملوان کلاب” وضعیت مصدومان ملوان را شرح داد .


 

دکتر بابک صیاد پزشک ملوان در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در خصوص وضعیت مصدومان ملوان گفت : « متاسفانه در دو بازی که در هفته های اخیر با پرسپولیس داشتیم به علت بازی خشن بازیکنان این تیم چند بازیکن از جمله پژمان نوری ، آرش افشین در جام حذفی و در این بازی آخر در لیگ برتر نیز صادق محرمی و مازیار زارع مصدوم شدند به دلیلِ خطاهای خشن که رویشان صورت گرفت . »

 

دکتر صیاد در خصوص اینکه برخی رسانه ها خبر از شکستگی پای صادق محرمی داده بودند گفت : « در معایناتی که روز گذشته زیر نظر متخصص ارتوپدی روی ساق پای محرمی انجام گرفت در عکس های اولیه و اسکن ۳D که از پای وی گرفته شد مصدومیت او مشکوک به شکستگی ساق بود اما خوشبختانه با تشخیص متخصص همچین اتفاقی نیفتاده و محرمی در حال انجام فیزیوتراپی است و اگر روند درمان وی خوب پیش برود شاید حتی به بازی فولاد نیز برسد . »

 

وی در مورد مصدومیت مازیار زارع گفت : « در خصوص مصدومیت شدید زارع نیز از دست او عکس برداری شده و خوشبختانه آثار شکستگی بر روی دست وی دیده نشد و مراحل درمان روی دست وی انجام می شود . همچنین او در این بازی از ناحیه ی چهار سر ران دچار کوفتگی شدید شده است و در این ناحیه دچار خونریزی داخلی شده و قطعا به بازی فولاد نخواهد رسید . »

 

بابک صیاد در خصوص اینکه آرش افشین چه زمانی به میادین باز می گردد افزود : « خوشبختانه معالجات روی پای مصدوم آرش افشین به خوبی در تهران صورت گرفت و خود این بازیکن نیز کمک زیادی به روند بهبودش کرد و با توجه به روش جدید درمانی که روی او انجام گرفت ، وی از امروز در تمرینات گروهی تیم شرکت کرد و خوشبختانه بر خلاف هفته ی گذشته احساس درد نداشت و اگر به همین ترتیب در روزهای آینده ادامه دهد در صورت آمادگی بدنی و تشخیص کادرفنی می تواند برای ملوان به میدان برود .»

 

پزشک ملوان در پایان گفت : « محمد رضی پور و علی عابدی از بازیکنان جوان ملوان نیز که در هفته های اخیر با مصدومیت مواجه بودند با تلاش کادر پزشکی و انجام فیزیوتراپی و با رفع مصدومیت به تمرینات گروهی تیم بازگشتند و مشکلی برای همراهی ملوان ندارند . جا دارد از زحمات شاهرخ جلالی فیزیوتراپیست باشگاه ملوان تشکر ویژه بابت تلاش هایش برای رفع مصدومیت بازیکنان داشته باشم . »

 

گفتنی است تیم فوتبال ملوان بندرانزلی شنبه ۹ آبان ماه در بندرانزلی میزبان فولاد ته جدولی است .

 

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net