احمد آهی، محمدحسین کنعانی و عزت الله پورقاز سه بازیکنی هستند که با حضور در تیم ملی رقابت سختی برای […]

احمد آهی، محمدحسین کنعانی و عزت الله پورقاز سه بازیکنی هستند که با حضور در تیم ملی رقابت سختی برای حضور در خط دفاع ملوان دارند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، عزت الله پورقاز که یکی از شگفتی های فهرست تیم ملی در چند ماه گذشته بوده است، در دو بازی گذشته ملوان مورد استفاده حمید استیلی قرار نگرفته اما به نظر می رسد در بازی مقابل پرسپولیس وارد میدان بشود. حمید استیلی که از ترکیب کنعانی ـ آهی در قلب دفاع استفاده می کند، ممکن است پورقاز را به دفاع چپ ببرد و عزیز معبودی چپ پا را به جلوتر بفرستد. در صورت رخ دادن چنین اتفاقی حسین ماهینی مدافع راست سابق پرسپولیس در پست دفاع راست ملوان انجام وظیفه خواهد کرد.

ملوانی ها که در بازی فردا مقابل پرتحرک ترین خط حمله لیگ برتر قرار خواهند گرفت در درجه اول قصد بستن دفاع ها را دارند تا قرمزپوشان فرصت رویارویی با پاشنکو را پیدا نکنند آنها این کار را هفته گذشته و هفته قبل تر در دو بازی مقابل سپاهن و استقلال خوزستان که از صدرنشین های لیگ برتر به شمار می روند، به خوبی انجام داده اند. باید دید که حمید استیلی از ۳ مدافع وسط در ترکیب دفاعی خود استفاده خواهد کرد یا پورقاز دوباره باید از روی نیمکت بازی را تماشا کند.