من و هادی یک وجه تشابه داشتیم و آن هم شماره ۲۴ بود. وقتی آمدم پرسپولیس او حضور داشت و […]

من و هادی یک وجه تشابه داشتیم و آن هم شماره ۲۴ بود. وقتی آمدم پرسپولیس او حضور داشت و من مجبور شدم شماره ۶۴ را بردارم. حالا هم اگر به پرسپولیس گل بزنم به احترام هادی خوشحالی نمی کنم.

 

 

فرزاد حاتمی، مهاجم شماره ۲۴ ملوان انگیزه فراوانی دارد تا دروازه پرسپولیس را باز کند. او درباره این بازی به خبرنگار “ورزش سه” می گوید:« نکته تلخ این بازی غیبت هادی نوروزی است. او در بازی قبل که همین چند هفته قبل و در جام حذفی برگزار شد در بازی حضور داشت اما حالا نیست. پرسپولیس به همین دلیل شرایط مناسبی را ندارد و البته ما هم از نظر مالی در شرایط بغرنجی قرار داریم. امیدوارم که بازی خوبی از آب در بیاید. ما هم سعی می کنیم دست پر از زمین خارج شویم و نتیجه خوبی بگیریم.»

حاتمی اگر به پرسپولیس گل بزند خوشحالی نخواهد کرد: «من و هادی یک وجه تشابه داشتیم و آن هم شماره ۲۴ بود. وقتی آمدم پرسپولیس او حضور داشت و من مجبور شدم شماره ۶۴ را بردارم. حالا هم اگر به پرسپولیس گل بزنم به احترام هادی خوشحالی نمی کنم. »

حتمی که از دوستان صمیمی محسن بنگر است این بار برای او کری نمی خواند:« بازی قبل را در جام حذفی باختیم و به همین دلیل برای محسن کری نمی خوانم. اگر می بردیم برایش کلی کری داشتم.»

حاتمی در مورد مشکلات مالی ملوان هم صحبت می کند: « مشکل مالی فراوان است. من واقعا دارم از این مشکلات مالی کلافه می شوم و ضربه می خورم. فقط امیدوارم که کار به اعتصاب و این کارها نکشد و مسئولان باشگاه مشکلات مالی را حل کنند.»