اختصاصی- ملوان به مصاف پرسپولیس می رود.       درباره بازی:   در هفته ی دهم رقابت های لیگ […]

اختصاصی- ملوان به مصاف پرسپولیس می رود.

 

 

 

درباره بازی:

 

در هفته ی دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مهمان پرسپولیس تهران است. این دیدار روز دوشنبه ۴ آبان ۹۴ ساعت ۱۷:۴۵ در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با پرسپولیس:

 


 

ترکیب احتمالی ملوان:

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

 


 

غایب ها:

 

محمد رضی پور و آرش افشین غایبان ملوان هستند که به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نخواهند داشت. مایکل اومانیا بازیکن پرسپولیس نیز مصدوم است و به این بازی نمی رسد. علیرضا نور محمدی و سوشا مکانی نیز محروم اند.

 

رو در رو:

 

دو تیم ملوان و پرسپولیس ۲۶ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی کرده اند که نتایج آنها مطابق نمودار زیر است: (۹ تساوی، ۸ برد برای ملوان و ۹ برد برای پرسپولیس)

در این ۲۶ بازی که اکثرا بازیهای پرگل و جذابی بوده اند ۶۵ بار توپ از خط دروازه ها عبور کرده که ۳۱ گل سهم ملوان و ۳۴ گل سهم پرسپولیس بوده است.

 

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته دهم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 

نکات بازی:

 

ملوان پیش تر در همین فصل یک بار با پرسپولیس در چهارچوب رقابت های جام حذفی روبرو شد که با عدم موفقیت همراه شده بود؛ این بار شانس مجددی پیدا کرده تا با شکست این تیم ضمن پایان دادن به روند تساوی های اخیرش، از جمع مدعیان نیمه ی بالا نشینی جدول رده بندی جا نماند.

نکات جالب توجه این بازی را در تصویر زیر می بینید.

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه سه سیما و شبکه جهانی جام جم پخش خواهد شد.

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار پرسپولیس-ملوان چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

 

مژده شجرى کهن

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net