مدافع ملی‌پوش ملوان می‌گوید این تیم توانایی شکست دادن سپاهان را دارد.       به گزارش “ورزش سه” و […]

مدافع ملی‌پوش ملوان می‌گوید این تیم توانایی شکست دادن سپاهان را دارد.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، محمدحسین کنعانی‌زادگان درباره کسب تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: خوزستان شهر خود من است. مقابل تیم خوب عبدالله ویسی بازی کردیم و در نیمه نخست توپ و میدان به طور کامل در اختیار ما بود. در نیمه دوم می‌توانستیم چند گل به استقلال بزنیم اما بدشانس بودیم. استقلال تنها یک موقعیت در این بازی داشت.

 

 

 

او اضافه کرد: پژمان نوری و صادق محرمی دو موقعیت خوب داشتند اما با بدشانسی این توپ‌ها وارد گل نشد. می‌توانستیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

 

 

مدافع ملی‌پوش ملوان درباره خط دفاعی منسجم تیمش در لیگ پانزدهم گفت: در این بازی من و احمد آهی در خط دفاع ایستادیم و خیلی خوب بازی کردیم. فرقی نمی‌کند چه کسی در دفاع ملوان حضور داشته باشد. نبود عزت‌الله پورقاز هم به دلیل بازگشت از اردوی تیم ملی بود. دلیل اینکه من در این بازی به میدان رفتم نبود بازیکنی در پست من بود.

 

 

کنعانی‌زادگان با بیان اینکه فصل گذشته نتایج خوبی را مقابل سپاهان گرفته بودند، افزود: در بازی این هفته مقابل سپاهان هم می‌توانیم نتایج هفته گذشته را تکرار کنیم و خودمان را تا رتبه‌های دوم و سوم جدول بالا بکشیم. تیم امسال ملوان از بازیکنان خوبی تشکیل شده و اگر شرایط جوی اجازه دهد می‌تواند بازی خودمان را انجام دهیم.

 

 

مدافع ملوان درباره قهرمانی تیم فوتبال امید در مسابقه‌های غرب آسیا نیز گفت: این قهرمانی را به همه تبریک می‌گویم و برای من فرقی نمی‌کند که در چه رده سنی بازی کنم. هدف من خدمت به کشورم است و جانم را هم در این راه می‌دهم. هر تصمیمی که مسئولان بگیرند، آن را انجام می‌دهیم.

 

 

او در پایان اظهار کرد: از مسئولان خوب ملوان، استیلی و کادر فنی تشکر می‌کنم. از تماشاگران انزلی هم ممنونم که همیشه ما را حمایت کردند و هرچه به دست آورده‌ایم از حمایت‌های آن‌ها بوده است.