حکم انضباطی دروازه بان تیم پرسپولیس مربوط به دیدار این تیم مقابل ملوان بندرانزلی به زودی منتشر می شود. به […]

حکم انضباطی دروازه بان تیم پرسپولیس مربوط به دیدار این تیم مقابل ملوان بندرانزلی به زودی منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار کاپ، پیرو تخلفات انضباطی سوشا مکانی در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل ملوان بندرانزلی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به منظور شنیدن توضیحات این دروازه بان برای وی تشکیل جلسه داد اما مکانی به این جلسه نرفت.

 

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تایید این خبر به کاپ گفت: با توجه به اینکه در چنین مواردی کمیته انضباطی به صورت مستقل رای خود را صادر می کند اما با استثنا قائل شدن در این مورد خاص تصمیم گرفته شد تا دروازه بان پرسپولیس به کمیته احضار شده و توضیحاتش را درباره رفتار تندش ارائه کند اما با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی این موضوع به تعویق افتاد.

 

عبدالهی اضافه کرد: پس از بازگشت کاروان تیم ملی یک شنبه هفته گذشته سوشا مکانی را احضار کردیم اما بازیکن پرسپولیس در آن جلسه حضور پیدا نکرد. از طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس هم  هیچ نامه یا تماسی درباره غیبتش در جلسه با ما برقرار نشد. به همین خاطر کمیته انضباطی رای خود را درباره سوشا مکانی صادر کرده و به احتمال زیاد امروز از طریق روابط عمومی فدراسیون فوتبال رای این بازیکن اعلام خواهد شد.

 

وی در این باره که سوشا مکانی در پایان بازی پرسپولیس مقابل صبای قم با محمد قاضی جر و بحث  لفظی کرده نیز توضیح داد: در این مورد البته به نظر نمی رسد که اهانت یا فحاشی صورت گرفته باشد ولی رفتار غیرورزشی انجام شده و قطعا جدا از مورد قبلی به این موضوع هم رسیدگی خواهد شد.

منبع : کاپ