ملوان در بازی با استقلال خوزستان در حالی به تساوی بدون گل رسید که حمید استیلی تیمش را تدافعی به […]

ملوان در بازی با استقلال خوزستان در حالی به تساوی بدون گل رسید که حمید استیلی تیمش را تدافعی به زمین فرستاده بود. ملوان می‌توانست در این مسابقه از ضدحملات و فوتبال رو به جلویی که استقلال انجام می‌داد استفاده کند و به گل برسد ولی نداشتن مهاجم موقعیت شناس اجازه نداد این اتفاق رخ دهد. جالب است بدانید در روزی که آرش افشین مصدوم بود خبری از سیدجلال رافخایی در ترکیب اصلی نبود و فرزاد حاتمی هم اصلا در لیست ۱۸ نفره حضور نداشت! در این رابطه از زبان فرزاد حاتمی بخوانید چرا در لیست ملوان حضور نداشت .

 

 

 

آقا فرزاد اوضاع ملوان چگونه است؟

از چه لحاظ.

از لحاظ مالی؟
فعلا خبری نیست و مثل همیشه داریم روزها را سرمی‌کنیم .

با بی‌پولی؟
چاره‌ای نیست و فقط تمرین می‌کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

رضاییان کار خاصی کرده؟
آقای رضاییان مدیر فوتبالی است و تلاش می‌کند مشکلات را حل کند. او به تنهایی نمی‌تواند بحران مالی را برطرف کند و باید کمکش کنند.

از اول فصل تاکنون چند در صد گرفته‌اید؟
فکر کنم دو یا سه درصد باشد

واقعا!
باور کنید همین حدود ها دریافتی داشتیم و تازه اجاره مسکن هم نصفش را خودم دادم درحالی که باید باشگاه می‌گرفت.

تا کی می‌خواهی با این وضع سرکنی؟
به هر حال مشکلات زیاد است وامید واریم حل شود چون حیف است این ملوان بیش از این وارد بحران شود و بازیکنان اذیت شوند. ملوان تیم پرمهره‌ای است و می‌تواند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.

راستی آقا فرزاد چرا در لیست ۱۸ نفره حضور نداشتی؟
دلیلش فنی نبود و قطعا به مسائل دیگری مربوط می‌شود.

مصدوم که نیستی؟
مصدوم نیستم و همیشه در تمرینات حضور داشتم و حتی بیشتر از تمرینات تیم هم تمرین داشتم.

پس چرا در لیست نبودی در حالی که ملوان کمبود مهاجم هم دارد؟
من از شنبه قبل متوجه شدم در لیست ۱۸نفره قرار ندارم!
من در پایان تمرین شنبه هفته گذشته داشتم با پویا نزهتی تمرین اضافه می‌کردم که استیلی رو به نزهتی گفت آقا پویا خسته می‌شوی زیاد تمرین نکن! خستگی من مهم نبود و خستگی پویا مهم بود. از همان حرف متوجه شدم در ترکیب ۱۸ نفره نیستم. جالب اینجاست که خیلی راحت گفتند در تمرینات خوب کار نکردم و آماده نبودم که خط خوردم. حال من که تمرینات اضافی هم می‌کردم و آماده هم بودم چطور می‌گویند آماده نیستم برایم عجیب است!

دلیلش را می‌دانی؟
دلیلش را هم می‌دانم چون حدود ده روز پیش بود که از طرف باشگاه به من گفتند سرمربی تیم گفته باید خانه‌ات را از رشت بیاوری انزلی و در انزلی زندگی کنی. زندگی شخصی هر کسی به خودش ربط دارد و جالب اینجاست جایی که خانه دارم به زمین حسن رود نزدیکتر است و مسافت کمی را طی می‌کنم. به سر زمین برسم. البته من چون خاله‌ام در رشت زندگی می‌کند و خانه‌ای که اجاره کرده‌ام. نصف قیمت بوده و اگر می‌خواستم در انزلی آن را بگیرم باید دو برابر پول می‌دادم. وقتی از هر لحاظ در رشت راحت هستم فامیلم هم کنارم هست چرا بروم جای دیگری زندگی کنم؟ من یعنی پس از سالها فوتبال در لیگ برتر هنوز نمی‌دانم درکجا و چگونه زندگی کنم که بمن یاد بدهند؟

ولی بازیکنان دیگری هم در رشت و حتی فومن زندگی می‌کنند و اگر به مسافت باشد آنها هم باید به انزلی بروند؟
اصلا. بحث این چیزها نیست و من سالهاست در فوتبال کار می‌کنم ونمی‌دانم چرا این بحث‌ها را مطرح می‌کنند همین الان خود نزهتی ، آبشک، رحمانی و کسان دیگر هم در رشت زندگی می‌کنند و مشکل رفت و آمد ندارند من مشکل رفت و آمد دارم؟

پس بحث بازی نکردن به زندگی در رشت مربوط می‌شود و از لحاظ بدنی آماده هستی؟
بحث فنی نیست و حتی یک بار هم داشتم با مازیار زارع تمرین کاشته می‌کردم که سرمربی تیم آمد و گفت مازیار جان تمرین بسه، خسته می‌شوی ! اینکه زارع تمرین کند خسته می‌شود و من خسته نمی‌شوم داستانش چیست؟

نمی‌خواهی با خود استیلی صحبت کنی؟
دلیلی ندارد صحبت کنم. من کارم را می‌کنم و امیدوارم ملوان نتیجه بگیرد چون واقعا هواداران و مردم انزلی عاشق فوتبال هستند و حقشان است که تیمشان جزو پنج تیم اول شود.

اتفاقا پژمان نوری و سایر بازیکنان هم خیلی از مهره‌های ملوان تعریف کرده‌اند؟
واقعا از هر لحاظ تیم خوبی داریم و در هر پست چند بازیکن خوب دارد و می‌تواند حداقل رتبه پنجم جدولی را به دست بیاورد. این تیم از هر لحاظ بازیکن خوب دارد و امیدوارم هواداران را راضی کند.

سال گذشته تو یکی از بهترین های ملوان بودی و گل‌هایی که زدی تاثیر زیادی در بقای تیم داشت چرا این فصل توجه‌ای به بهترین بازیکن فصل گذشته نمی‌کنند؟
دلیلش را گفتم و جالب است بدانید که ما سه‌شنبه هفته آینده هم بازی حساسی با سپاهان داریم که برای ما در ساحل تمرین گذاشته بودند ولی این تمرین هم با حرف‌هایی که زدم لغو شد. وقتی تیم در ساحل تمرین کند نمی‌‌تواند تا چند روز آینده بازی سنگین انجام دهد.

راستی تو با مرحوم نوروزی هم‌بازی بودی؟
متاسفانه قسمت نشد با هادی همبازی شوم و روزی که به پرسپولیس رفتم او از تیم جدا شد و به نفت رفت. جالب اینجاست ما هر دو عاشق شماره ۲۴ بودیم و حتی رفتم پرسپولیس چون شماره ۲۴ را نمی‌‌توانستم بپوشم ۶۴ را پوشیدم و حتی شماره موبایلم هم ۲۴ زیاد دارد! واقعا هادی پسر بسیار خوبی بود و به قول مطبوعاتی‌ها ۲۴ ابدی شد.

 

 

منبع : نود.نت