سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: مشکل مالی تنها مسئله‌ای است که بازیکنان ما را آزار می‌دهد.   به گزارش خبرگزاری […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: مشکل مالی تنها مسئله‌ای است که بازیکنان ما را آزار می‌دهد.

 


به گزارش خبرگزاری فارس، ملوان انزلی با حمید استیلی نتایج خوبی در لیگ برتر گرفته و اکنون این تیم در رده ششم جدول قرار دارد. کمتر کسی تصور می‌کرد ملوان بتواند بالاتر از تیم‌هایی مثل پرسپولیس و صبا قرار بگیرد. با این حال این باشگاه از نظر مسائل مالی همچنان در تنگنا قرار دارد.  با حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد شرایط این باشگاه گفت‌وگویی به شرح زیر انجام دادیم:

فارس: وضعیت ملوان چگونه است؟

الحمدالله بازی خوبی مقابل استقلال خوزستان انجام دادیم. تیمی که در جدول رتبه خوبی دارد و هر تیم دیگری که به اهواز رفته مقابل استقلال خوزستان به مشکل خورده است. ما بدون آنکه یک موقعیت گل به حریف بدهیم توانستیم یک امتیاز از اهواز بگیریم و دست پر به انزلی برگردیم.

فارس: بازیکنان ملوان از شرایط مالی باشگاه ناراضی هستند.

بله، تنها مسئله‌ای که بازیکنان ما را آزار می‌دهد مشکلات مالی است که هیأت مدیره باشگاه قول داده این مشکلات را در اسرع وقت حل کند.

فارس: حتی صحبت از اعتصاب در ملوان هم در رسانه‌ها مطرح شد.

اعتصابی در کار نیست به دلیل بارش شدید باران در انزلی در سالن کشتیرانی خزر روز گذشته تمرین کردیم و من به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم. بازیکنانی که با وجود آنکه هشت هفته از مسابقات لیگ گذشته و پولی نگرفته‌اند مرد و مردانه در میدان مبارزه می‌کنند البته برخی از بازیکنان می‌گویند که ما هنوز از فصل گذشته هم طلبکاریم. با این حال همه آنها با تمام وجود تمرین می‌کنند و مسابقه می‌دهند. من با دنیامالی صحبت کردم. ایشان قول داد که ظرف دو سه روز آینده مشکلات باشگاه را حل کند. قبل از بازی با استقلال خوزستان هم با ایشان صحبت کرده بودم. ایشان می‌گوید مشکلات صددرصد حل شده است.

فارس: روز سه‌شنبه با سپاهان بازی دارید. نظرتان در مورد این مسابقه چیست؟

بازی با این تیم فوق‌العاده مشکل است. سپاهان باشگاهی است که سازماندهی فوق‌العاده‌ای دارد. کادر مدیریتی و باشگاهی مناسب دارد. زمین‌های تمرین متعدد، تیم‌های پایه خوب و همیشه یکی از بهترین تیم‌های ایران بوده است. فصل گذشته هم قهرمان شده‌اند. ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم. امیدوارم که بتوانیم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم.

فارس: در هوای بارانی انزلی می‌توانید مقابل سپاهان روی زمین خوب بازی کنید؟

ما روی زمین بازی می‌کنیم. از سازمان هواشناسی هم استعلام گرفته‌ایم و آنها گفته‌اند که روز سه‌شنبه هوا آفتابی است و مشکلی در این زمینه نداریم. ما فقط امروز را فرصت داریم تا روی زمین چمن تمرین کنیم و برای بازی با سپاهان آماده شویم.

منبع : فارس