به گزارش خبرگزاری موج، ملوان در شرایط آب و هوایی سخت توانست در اهواز مقابل استقلال صنعتی این شهر […]

 

به گزارش خبرگزاری موج، ملوان در شرایط آب و هوایی سخت توانست در اهواز مقابل استقلال صنعتی این شهر یک امتیاز را به دست بیاورد. احمد آهی، مدافع ملوانی‌ها معتقد است در این بازی و در نیمه دوم می‌توانستند به گل برسند که با بدشانسی به این خواسته خودشان نرسیدند اما با این حال کسب یک امتیاز کار کم ارزشی نبوده است. آهی همچنان به حل شدن مشکلات مالی با قول و قرارهایی که مسوولان دادند، اشاره دارد و می‌گوید با حل این مساله ملوان به راحتی می‌تواند به یکی از تیم‌های خوب بالای جدول تبدیل شود.

 


از بازی سختی که مقابل استقلال صنعتی در اهواز داشتید شروع کنیم…


بازی در کل بد نبود اما با توجه به شرایط آب و هوایی خیلی سختی کشیدیم و از سوی دیگر چمن ورزشگاه طوری بود که حتی عبدالله ویسی هم به آن اشاره داشت. چمن نرم بود و برای فرستادن توپ باید دو برابر انرژی مصرف می‌کردیم. نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم با توجه به تغییر شرایط آب و هوایی آن تیمی شدیم که انتظار داشتیم. موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم که با بدشانسی از دست دادیم اما در کل کسب یک امتیاز برای ما در این بازی سخت و نفسگیر خوب بود. البته این خوب بودن به شرطی است که در بازی بعدی که در خانه مقابل سپاهان داریم ۳ امتیاز را بگیریم.


با این حال بازی خوبی با این همه مشکل از بی پولی گرفته تا غیبت بازیکنان ملی پوش و این همه مصدوم انجام دادید؟


واقعا تیم ملوان سختی زیاد کشیده است و قول دادند که شنبه پرداختی داشته باشند. بچه‌ها در این شرایط با جان و دل کار کردند و هیچ‌کس به خاطر بی‌پولی کم‌کاری نکرد. درست است ملی‌پوشان ما نبودند اما واقعا آنقدر مهره داریم که نبود یکی، دو بازیکن به چشم نمی‌آید. دیدید که ما پورقاز و کمندانی را چند وقت نداشتیم، فرزاد حاتمی نبود. محمد آبشک و آرش افشین را هم به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم اما توانستیم به خوبی بازی کنیم.


با این شرایط فکر می‌کنی مقابل سپاهان در انزلی بتوانید نتیجه بگیرید؟‌


قطعا فشاری که ما به خاطر تعطیلات لیگ تحمل کردیم کار را دشوار می‌کند اما صددرصد با شروع مسابقات هفته به هفته بهتر خواهیم شد. با این حال به نظر من تعطیلی‌های مداوم کار را خراب می‌کند و تا تیم‌ها سروشکل می‌گیرند آش همان آش می‌شود و کاسه همان کاسه!

 


به پرداختی اشاره کردی… واقعا این‌بار قول مسوولان قول است یا بازهم وعده و وعید؟


وقتی می‌گویند صددرصد یعنی مشکلات حل شده و حمیدخان این خبر را داد. به همین خاطر مطمئن هستیم که امروز (شنبه) پول‌ها واریز می‌شود.


خبر داری قرار است چقدر از مطالبات شما را بدهند؟‌


دقیق نمی‌دانم و خبرهای زیادی شنیدیم از ۵ درصد گرفته تا ۲۰ درصد را به ما گفته‌اند و منتظریم تا واریز شود.


پس یعنی امروز به فردا نخواهد کشید؟‌


(خنده) قطعا واریز خواهد شد حالا امروز نشد، فردا دیگر صددرصد خواهد بود.


پس با این شرایط دیگر اعتصابی در کار نخواهد بود و ملوان می‌تواند به شرایط صعودی خودش و حتی کسب سهمیه فکر کند؟‌
برنامه‌ای برای اعتصاب نداشتیم و امیدوارم با تحقق وعده‌ها ملوان که پتانسیل و بازیکنان بسیار خوبی دارد نتایج لازم را بگیرد. باور کنید ملوان بسیار تیم خوبی است که اگر مشکلات زیادی که دارد حل شود با اعتماد به نفسی که بچه‌ها به دست آورده‌اند مقابل هیچ تیمی مثل سپاهان، پرسپولیس و استقلال و… مشکلی برای پیروزی نخواهند داشت.

 

منبع :موج