اختصاصی- چند هفته ای از شروع فصل پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران میگذرد. ملوان با وجود اینکه شروع […]

اختصاصی- چند هفته ای از شروع فصل پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران میگذرد. ملوان با وجود اینکه شروع خوبی در این رقابت ها داشت و نتایج نسبتا قابل قبولی کسب میکرد اما میانگین سنی بالای تیم مسئله ای بود که موجب نگرانی برخی هواداران و حتی اعضای کادرفنی تیم بود. بازی با عقاب تهران در چارچوب رقابت های جام حذفی سرآغازی جدی برای میدان دادن به بازیکنان جوان و کم تجربه ی تیم از سوی مربیان بود. اتفاقی که به یکباره با حفظ کیفیت مطلوب بازی نسبت به گذشته، حدود ۲ تا ۳ سال از میانگین سنی تیم کم کرد. صادق محرمی از جمله بازیکنانی بود که پاسخ اعتماد سرمربیان را داد و چند هفته ایست در ترکیب ثابت تیم قرار گرفته و توانسته نظر مثبت هواداران را نیز جلب کند.

 

 

 

پایگاه اینترنتی هوادارن ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در محیط استادیوم تختی انزلی گفت و گویی صمیمانه با بازیکن شماره ی ۲۵ ملوان داشت که در ادامه ملاحظه می کنید.

 

 

صادق محرمی متولد ۱۱ اسفند ۷۴ در شهرستان هشپر استان گیلان است. وی از رده نوجوانان وارد باشگاه ملوان شد و سابقه ی بازی در تیم ملی نوجوانان و جوانان ایران را نیز در کارنامه دارد.

 

برای مشاهده ی قسمت اول این مصاحبه  اینجا کلیک کنید.

 

برای دانلود ویدئوی تیزر این مصاحبه به حجم ۹.۶۷ مگابایت و با لینک مستقیم اینجا کلیک کنید.

 

 

ملوان کلاب : پیش از شروع بازیها استرس داری ؟

 

نمیشه گفت ندارم ، یه حالت عادیه که هر بازیکنی قبل از شروع بازی براش پیش میاد و یه اضطراب کوچکی همراه بازیکن هست .

 

ملوان کلاب : تا به حال شده یک بازی روی نیمکت باشی و بازی انقدر سخت باشه که تو دلت بگی کاش تو زمین نرم ؟

 

بازی بوده که انقدر گره خورده یا سخت بوده یه مقدار ترسیده باشم اما اینطور که بگم کاش تو زمین نرم نه نبوده ! چون من به کارم اعتقاد دارم و میدونم که اگه در زمین باشم میتونم خواسته های مربی رو برآورده کنم .

 

ملوان کلاب : شیرین ترین بازی ای که حضور داشتی ؟

 

بازی ملوان و پرسپولیس فصل گذشته در استادیوم آزادی که آقا مازیار اون پنالتی رو گرفت و بازی رو بردیم ، البته خودم در اون بازی زیاد خوب نبودم اما تیممون نتیجه خوبی گرفت .

 

ملوان کلاب : و تلخ ترین بازی ؟

 

فصل پیش، بازی هفته های پایانی با ذوب آهن در اصفهان که چند دقیقه بازی کردم و در اون چند دقیقه هم گل دوم رو خوردیم و ۲-۰ باختیم .

 

ملوان کلاب : خودت دوست داری در پست دفاع راست بازی کنی یا جلوتر ؟ با توجه به اینکه در جام جهانی نوجوانان دفاع راست هم بازی کردی .

 

شخصا دوست دارم در پستهای جلوتر بازی کنم و هافبک راست راحت تر هستم ، اون زمان بر حسب نیاز آقای دوستی و با توجه به صحبت های آقای مهدوی کیا تصمیم بر این شد که در جام جهانی دفاع راست بازی کنم .

 

ملوان کلاب : صمیمی ترین دوستت در ملوان ؟

 

محمد رضی پور .

 

ملوان کلاب : بازیکنان جوان در ملوان چقدر به هم در راه پیشرفت کمک می کنند ؟ چقدر در مورد کارتون با هم صحبت می کنید ؟

 

ببینید ما زیاد با هم در ارتباط هستیم و صحبت میکنیم ، راجع به بازیها و … اما من شخصا کوچکتر از اون هستم که بخوام به کسی نصیحتی کنم اما هر کمکی که از دستمون بر بیاد برای پیشرفت همدیگه انجام میدیم .

 

 

ملوان کلاب : وفاداری در فوتبال از نظر هر بازیکنی به نوعی تعریف میشه ، بازیکنی مثل مالدینی که تمام عمرش در یک تیم بازی میکنه، بعضی بازیکنان مثل ژاوی  تمام عمر فوتبالی شان را در یک تیم اروپایی سپری می کنن ، بازیکنی مثل کاسیاس همیشه در یک تیم بازی میکنه در نهایت ناچار به جدایی میشه و  بازیکنی هم مثل زلاتان که چندین تیم عوض می کنه ، از نظر تو وفاداری در فوتبال چطور معنا میشه ؟

 

وفاداری در فوتبال و تعصب به پیراهن مسئله ی بسیار مهمی ست. اما به نظر من ممکنه یه شرایطی به وجود بیاد در حالی که بازیکن عاشق یه تیم هست مجبور بشه که از اون تیم جدا بشه مثل همان موردی که خودتون اشاره کردید، کاسیاس. به هر حال در ورزش حرفه ای بنا به شرایط ممکنه اتفاقاتی بیفته که باب میل هم نباشه اما ناچار  به انجام آن هستی . موضوع های زیادی هست که بازیکنان بخاطرش تغییر تیم میدن که مهمترین آنها میتونه شرایط مالی بهتر یا پیشرفت باشه ، بشخصه شرایط مالی اولویت اولم نیست و حداقل در این سن و سال پیشرفت از هرچیزی برایم مهمتر است .

 

ملوان کلاب : راجع به آینده ی فوتبالت بگو ؟ دوست داری لژیونر بشی ؟ سقف آرزوهات چیه ؟

 

یکی از اهداف زندگی ورزشیم رسیدن به فوتبال اروپاست و دنبال یک روزنه هستم که به اونجا برسم ، زمانی که به عنوان بازیکن فیکس تیم ملی نوجوانان در جام  جهانی بازی کردم شرایط و پیشنهاد اروپایی داشتم ولی خوب مدیران وقت باشگاه ملوان شرایط رو برای ترانسفر شدنم فراهم نکردن و نتونستم برای رفتن به اروپا رضایتنامه بگیرم . من دوست دارم هرچه سریعتر این اتفاق برام بیفته و برای پیشرفت به فوتبال اروپا برم ، اما مطمئناً وقتی برم دوست دارم روزی دوباره به ملوان برگردم .

 

ملوان کلاب : تیم مورد علاقه و بازیکن مورد علاقه ی اروپایی ؟

 

من طرفدار بارسلونا هستم و لیونل مسی رو دوست دارم و چمبرلین بازیکن آرسنال رو هم خیلی دوست دارم .

 

ملوان کلاب : بازیهای اروپایی رو به صورت حرفه ای دنبال می کنی یا فقط دنبال نتایجش هستی ؟

 

من تا جایی که به خوابم و تمرینم لطمه ای نزنه بازیهای اروپایی به خصوص بازیهای بارسلونا رو دقیق دنبال می کنم و کلیپهای فوتبالی بخصوص حرکات چمبرلین رو هم معمولا نگاه می کنم .

 

ملوان کلاب : بازیکن ایرانی مورد علاقه ؟

 

مهدی مهدوی کیا .

 

 

ملوان کلاب : چقدر سعی می کنی به عنوان یک بازیکن حرفه ای ، مانند یک ورزشکار حرفه ای هم رفتار کنی ؟

 

من خیلی به این موضوع فکر میکنم و کسانی که با من نزدیک هستند میدانند که شعار نمی دهم و حتی مسائل جزئی مانند خواب و غذا و … را به خوبی رعایت می  کنم و سعی می کنم زندگی حرفه ای داشته باشم . وقتی یک بازیکن در ۳۵،۶ سالگی می تونه خوب بازی کنه صد در صد بخاطر درست و حرفه ای زندگی کردنشه و در نقطه ی مقابل هم بعضی بازیکنان عمر ورزشی شان بخاطر عدم رعایت این نکات خیلی زود تموم میشه . روز اولی که آقا پژمان نیم فصل گذشته به تیم برگشتند و در هتل بودیم خیلی به رفتار ایشون دقت می کردم که مثلا موقع غذا شاید ما بازیکنان جوان خیلی راحت سالاد را با سس زیاد میخوریم یا خیلی موارد دیگر را رعایت نمیکنیم اما آقا پژمان به عنوان یک بازیکن با تجربه حتی سس هم روی غذایش نمی ریخت و خیلی مراقب غذایش بود و سر تمرینات نیز همانطور پر انرژی حتی در زمان استراحت بازیکنان نیز فردی تمرین می کرد و اینجاست که باید الگوبرداری کنی و ببینی که حتما دلیلی هست که در این سن و سال هنوز از بهترینها هستند و می توانند خوب فوتبال کنند . من سعی میکنم یاد بگیرم و زندگی حرفه ای داشته باشم ، اصلا بدن من جوری ست که حتی اگر یک ساعت از ساعت خوابم بگذرد روز بعد سر تمرین کاملا نا آماده هستم .

 

ملوان کلاب : تفریحت در اوقات فراغت ؟

 

معمولا ایکس باکس بازی می کنم . فیفا بازی می کنم .

 

ملوان کلاب : باید از نسل صادق محرمی و بازیکن جوان ملوان منتظر بازیکنانی باشیم که خودشان را به سطح اول فوتبال ایران و تیم ملی بزرگسالان برسانند ؟

 

ملوان همیشه معرفی کننده ی بازیکنان بزرگ از سنین پایین به تیمهای ملی ایران بوده و در حال حاضر هم تیمی بسیار خوب متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه داریم که با توجه به اعتماد آقای استیلی به جوان ها می تونیم شاهد رشد و پیشرفت بازیکنان جوان ملوان مثل محمد رضی ، مهیار زحمتکش ، علی عابدی ، علی مصطفایی و … باشیم .

 

ملوان کلاب : چرا به تیم ملی امید دعوت نشدی ؟

 

با توجه به اینکه در تمامی رده های تیم ملی بوده ام و در ملوان هم الان شرایط خوبی دارم فکر می کردم به این اردوی آخر دعوت بشم اما ظاهرا بخاطر مسابقات غرب آسیا چندان دست به ترکیبشان نزدن اما امیدوارم که با بازیهای خوبم در لیگ کادرفنی تیم ملی امید را مجبور کنم که دعوتم کنند و در اردوهای بعد باشم و به تیم ملی در راه رسیدن به المپیک کمک کنم .

 

ملوان کلاب : سعید عزت الهی ؟

 

من و سعید از تیم ملی نونهالان با هم بودیم و خیلی برای سعید خوشحالم که توانست پله های ترقی رو به خوبی طی کنه و الان هم که در باشگاه روستوف و تیم ملی بزرگسالان حضور داره و شرایط خوبی داره .

 

 

ملوان کلاب : حرف آخر ؟

 

از همه ی هواداران ملوان تشکر می کنم که همیشه و در هر شرایطی پشتیبان ملوان هستند و حتی در روزهایی که خوب نیستیم پشتمان به آنها گرم است . از آقای استیلی هم تشکر می کنم برای اعتمادی که به من کردند امیدوارم بتونم جواب اعتماد ایشون رو بدم .

 

 

ملوان کلاب.نت www.MalavanClub.net