کمتر از دو هفته از عمر مدیرعاملی رصائیان در ملوان می گذرد، اما همزمان با شنیده شدن نام مالک جدید […]

کمتر از دو هفته از عمر مدیرعاملی رصائیان در ملوان می گذرد، اما همزمان با شنیده شدن نام مالک جدید ملوان ، اخباری هم حکایت از احتمال برکناری مدیر عامل تازه وارد می کند.

 

 

 

به گزارش خزراسپورت، در حالی که ماجرای سرمربیگری ملوان هنوز به طور کامل از ذهن ها پاک نشده ، ماجرای جدید دیگری در ملوان در حال کلید خوردن است.

 

 

امیر قلعه نویی در حالی در ابتدای فصل به عنوان سرمربی ملوان انتخاب و معرفی شد که در نهایت نه قراردادی  به طور رسمی ثبت شد و حتی برای یکبار هم او را بروی نیمکت ملوانان ندیدیم تا پس از او حمید استیلی سکاندار جدید ملوانان در لیگ برتر شود.

 

 

حالا گویی ماجرای سرمربیگری ملوان به نوعی دیگر در بخش مدیر عاملی این باشگاه در حال تکرار است. در شرایطی که کمتر از دو هفته از عمر مدیر عاملی رضائیان در ملوان می گذرد ، دو روز پیش دنیا مالی رئیس هیئت مدیره ملوان خبر از واگذاری ۷۰ درصدی سهام باشگاه ملوان در هفته جاری داد و البته پس از این خبر بود که شنیده های جالبی پیرامون ملوان منشر شد و اینکه به احتمال زیاد با روی کار آمدن مالک جدید، احتمالا مدیر عامل ملوان هم عوض خواهد شد و این یعنی اینکه رضائیان شاید سرنوشتی شبیه امیر قلعه نویی پیدا کند و مجددا از شمال به جنوب کشور بازگردد.

 

 

اما در این میان شنیدن صحبتهای مدیر عامل فعلی ملوان شاید خالی از لطف نباشد.

 

 

مسعود رضائیان  درباره اینکه دنیامالی از حضور مالک جدید برای باشگاه ملوان خبر داده، می گوید: مذاکراتی با نمایندگان یک مجموعه برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه ملوان انجام شده و احتمالش زیاد است که در روزهای آینده این موضوع به شکل رسمی اعلام شود. از میان کسانی که در این مدت با آنها برای مالکیت ملوان صحبت شده بود، تنها این مجموعه به صورت جدی پیگیر بوده و خواهان ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان است.

 

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص احتمال تغییرات در مدیریت این باشگاه بعد از واگذاری سهام تصریح کرد: جزئیات قرارداد میان باشگاه ملوان و مالک جدید در جلسه آتی هیات مدیره مشخص خواهد شد و آنجا معلوم می شود که سهامداران جدید چقدر اختیار برای تعیین اعضای هیات مدیره و همچنین مدیرعامل دارند. راستش را بخواهید هیچ گونه منابع دیگری برای تزریق پول به باشگاه ملوان وجود ندارد و به خاطر همین ما بی صبرانه منتظریم که قرارداد این اسپانسر نهایی شود.

 

 

وی درباره دیدارش با نمایندگان مالک جدید ملوان گفت: در ملاقاتی که من با این دوستان داشتم درباره مسائل فنی و شرایط تیم صحبت شد وگرنه من به مسائل مدیریتی باشگاه در ارتباط با سهامداران جدید وارد نمی شوم چون این موضوع کاملا در اختیار هیات مدیره است. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد اما امیدوارم هر بحثی که پیش می آید به سود ملوان باشد.

 

 

رضائیان در پایان در واکنش به اظهارات دنیامالی مبنی بر اینکه با روی کار آمدن سهامداران جدید احتمال تغییر مدیرعامل وجود دارد خاطرنشان کرد: من چند روزی بیشتر نیست که به ملوان آمدم. از روزی هم که آمدم تنها دغدغه ام این است که برای بازیکنان پول تهیه کنیم. با این حال هنوز هم اولویت من حل مسائل مالی باشگاه است. حتی اگر قرار باشد من از ملوان بعد از چند هفته حضورم در انزلی بروم باز هم ترجیح می دهم شرایط این تیم رو به بهبود برود.

 

منبع : خزر اسپورت