سرمربی تیم ملوان گفت:بعید می دانم هادی قبل از آن ماجرا حتی یک ثانیه هم درد قلب را تجربه کرده […]

سرمربی تیم ملوان گفت:بعید می دانم هادی قبل از آن ماجرا حتی یک ثانیه هم درد قلب را تجربه کرده بوده باشد.

 

 

به گزارش کاپ ، حمید استیلی در رابطه با فوت ناگهانی هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس اظهار داشت: زمانی که این خبر به من رسید در راه شروع تمرین تیم ملون بودیم و از طریق دریافت پیامک از این قضیه مطلع شدیم. شوکی به ما وارد شد که قادر به شروع تمرین نبودم. اصلا باورم نمی شد. برایم خیلی سخت بود که با فوت ناگهانی شاگرد خودم رو به رو شوم. هادی انسانی با اخلاق، منضبط و سختکوش بود و بنده هیچ گاه اعتراضی بابت اینکه در ترکیب جای داشته یا نه از سوی او ندیدم. همیشه در خدمت تیم بود و با تمام وجود برای موفقیت تیمش تلاش می کرد.

 

وی ادامه داد: برای ما تمرین در این شرایط سخت بود و بچه هایی هم که با او همبازی بودند از جمله مازیار و پژمان را هم در همین تمرین به علت ناراحتی شدید از دست دادیم چون آسیب دیدند.

 

استیلی ادامه داد: داغ جوان سخت است. برادر من هم جوان بود. او هم دو فرزند داشت و من درک می کنم که خانواده هادی چه می کشند. این داغ برای همه مردم هم سخت است. چون واقعا نوروزی را دوست داشتند و ما این واقعیت را در مراسم تدفین و ترحیم او به خوبی دیدیم که چگونه مردم شریف ایران و اهالی ورزش با حضور در مراسم با خانواده نوروزی همدردی کردند. این مساله باید تلنگری برای ما باشد که همیشه قدر هم را بدانیم. یک مقدار گذشت می تواند کمک کند که همه چیز به خوبی پیش برود. فوتبال پاکی های زیادی دارد و دیدید که همه مردم ایران جدای از رنگ ها تا چه حد ناراحت بودند و خود را در این غم جانکاه شریک دانستند.

 

سرمربی پیشین پرسپولیس در رابطه با این مساله که نوروزی در حین یکی از تمرینات پرسپولیسدست روی سینه و قلبش می گذاشت که فیلمش را هم در برنامه ۹۰ نشان داد، گفت: این دلیل بر ناراحتی قلبی او نبود. همان طور که فردوسی پور در آن صحنه توضیح داد وی از ناحیه دنده دچار آسیب دیدگی بود.بعید می دانم هادی قبل از آن ماجرا حتی یک ثانیه هم درد قلب را تجربه کرده بوده باشد.

 

وی در ادامه گفت: البته همان طور که در این برنامه به آن اشاره شد انجام تست های پزشکی مختلف روی بازیکنان از اهمیت خاصی برخوردار است و بازیکنان باید از تمامی جهات مورد تست پزشکی قرار گیرند. حسین بادامکی هم زمانی که من مربی پرسپولیس بودم ضربان قلبش در حالت عادی بین ۴۰تا ۴۵ می زد که این می توانست خطرناک باشد و وقتی پزشکان او را اکو کردند گفتند چیز خاصی نیست که به کارش ادامه داد.

 

استیلی افزود:این روزها یک ضایعه تلخ دیگر هم رخ داده و آن درگذشت حجاج عزیزی بود که در این ماجرا جان باختند. این ضایعه بزرگ عید مردم ایران را به عزا مبدل کرد.

 

 

 

منبع : کاپ