معاون باشگاه ملوان انزلی گفت: قرار نیست مدیرعامل باشگاه ملوان تغییر کند.     محمود پیشگاه‌هادیان در گفت‌وگو با خبرنگار […]

معاون باشگاه ملوان انزلی گفت: قرار نیست مدیرعامل باشگاه ملوان تغییر کند.

 

 

محمود پیشگاه‌هادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط باشگاه ملوان گفت: ابتدا باید حادثه منا و جان باختن حاجیان را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت بگویم. این حادثه اتفاقی تلخ برای جهان اسلام بود. همچنین درگذشت هادی نوروزی را هم که یکی از بازیکنان با اخلاق کشورمان بود به باشگاه پرسپولیس و خانواده‌اش تسلیت می‌گویم.

 

وی ادامه داد: تمرینات ملوان به طور مرتب در انزلی در حال برگزاری است و همه بازیکنان با انگیزه و تلاش در تمرین ملوان حاضر می‌شوند.

 

وی در مورد حضور مالک جدید باشگاه ملوان گفت: باید از زحمات احمد دنیامالی رئیس هیأت مدیره و اعضای هیأت مدیره باشگاه و همچنین حاج‌آقا خسته‌بند نماینده مردم انزلی در مجلس تشکر کنم که درتلاش هستند تا شرایط مناسب‌تری را برای باشگاه فراهم کنند. مذاکراتی با مالک جدید در تهران و انزلی انجام شده و فکر می‌کنم قرارداد قطعی این مسئله به زودی امضاء شود.

 

پیشگاه‌هادیان در مورد شایعه تغییر مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: صحبتی در این رابطه انجام نشده است و رضائیان یکی از مدیران شناخته شده در فوتبال ایران است و همه از حضور ایشان هستند.