کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: اعتراف کنم در سال‌های حضورم در ملوان تیمی با این همه مهره نداشتیم. […]

کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: اعتراف کنم در سال‌های حضورم در ملوان تیمی با این همه مهره نداشتیم.

به گزارش “ملوان کلاب” و به نقل از تسنیم، پژمان نوری درباره شرایط تیم فوتبال ملوان انزلی اظهار داشت: ملوان در لیگ پانزدهم چهره متفاوتی نسبت به چند سال گذشته دارد و ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوانان با انگیزه و مستعد، این تیم را تبدیل به یک مدعی جدی در لیگ برتر کرده است. اگر حمایت مناسبی از این تیم صورت بگیرد، بدون شک می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ملوان شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دارد یا نه؟ گفت: کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای ملوان دور از دسترس نیست، چون ما در همه پست‌ها و حتی روی نیمکت بازیکنانی داریم که هر کدام می‌توانند در نتیجه‌گیری تیم تاثیرگذار باشند.

کاپیتان ملوان در رابطه با وضعیت مصدومیتش عنوان کرد: در دیدار با پرسپولیس در جام حذفی دچار مصدومیت شدم و بازی با پدیده را از دست دادم اما خدا را شکر شرایط بهتری دارم. اکنون برای انجام امور مربوط به دوران حضورم در تیم الامارات در دبی به سر می‌برم و بعد از بازگشت به ایران زیر نظر پزشکان تیم تمریناتم را دنبال خواهم کرد.

نوری در پایان خاطر نشان کرد: شاید دیگر به این زودی فرصت بازگشت ملوان به روزهای اوج به وجود نیاید. ما علاوه بر بازیکنان جذب شده بازیکنان سرباز خوبی نیز داریم و باید اعتراف کنم در سال‌های حضورم در ملوان تیمی با این همه مهره نداشتیم. از مسئولان باشگاه می‌خواهم برای حل مشکلات مالی باشگاه تلاش مضاعفی داشته باشند. من با بازیکنان تیم زندگی می‌کنم و می‌دانم که واقعا از مشکلات مالی رنج می‌برند. این مشکلات باعث تضعیف تیم می‌شود و ما را از هدف‌مان دور می‌کند.