دیرعامل ملوانان می گوید اگر وضعیت مدیریت فوتبال ایران به همین منوال باشد تا چندوقت دیگر لیگ برتری باقی نماند […]

دیرعامل ملوانان می گوید اگر وضعیت مدیریت فوتبال ایران به همین منوال باشد تا چندوقت دیگر لیگ برتری باقی نماند و تیم ها باید به سبک قبل در مسابقاتی مانند لیگ آزادگان و لیگ قدس به بازی بپردازند.

به گزارش “ورزش سه”، مسعود رضاییان در رابطه با برنامه ریزی ملوان در تعطیلات پیش رو گفت: یک برنامه اردویی در این روزها خواهیم داشت، فعلا مکان اردو تغییر کرده است و باید ببینیم دقیقا در چه زمانی و کجا می توانیم اردو بزنیم و سپس آن را رسانه ای کنیم، البته برنامه ای باید باشد که هم به نفع تیم باشد و هم از نظرهای مختلف برای ما ایجاد مشکل نکند. انشالله به زودی برنامه ریزی ها انجام می شود و اعلام می کنیم.

وی در رابطه با مسایل مالی موجود در تیم گفت: بخشی از هزینه های امسال پرداخت شده اما مشکل جای دیگری است، یک سری هزینه هایی از سال های گذشته باقی مانده است که وقتی به صورت مجموع به آن نگاه می کنید رقم وحشتناکی می شود. البته به این مسائل نمی شود ساده نگاه کرد، بهرحال از نگاه افراد مختلف، مسئله مالی متفاوت دیده می شود. مسائل مالی باشگاه هایی مانند ملوان یک معادله چندمجهولی است، مثلا کسی که از باشگاهی مانند سپاهان طلبکار باشد از مدیرعامل این تیم طلبکار نیست بلکه از باشگاه طلب دارد چرا که شرکت فولادمبارکه که حامی مالی این باشگاه است هنوز هم وجود دارد و به کارش می پردازد اما در باشگاه هایی مانند ملوان که حامیان مالی اش تغییر می کنند، طلبکاران نمی دانند به کجا باید مراجعه کنند بنابراین سراغ مدیرعامل می آیند.

مدیرعامل انزلی چی ها ادامه داد: متاسفانه یک سونامی به راه افتاده است که همه فوتبال ما را دارد در بر می گیرد، متاسفانه نشان ها دارند خودشان را رو می کنند و من نگرانم که در آینده ای بسیار نزدیک دیگر لیگ برتری وجود نداشته باشد و تیم ها بازی ها را به همان حالت لیگ های آزادگان و قدس برگزار کنند و حرفه ای بودنی در میان نباشد چرا که اکنون خیلی از تیم ها هستند که پول بلیط و یا هتل ندارند، البته در میان تیم هایی که قبلا با بی پولی سپری کرده اند با توجه به تجربه ای که دارند با وضعیت بهتری اوضاع خود را سپری می کنند.

وی در رابطه با اظهارنظرش مبنی بر همسویی خود با هیات مدیره ملوان گفت: همانطور که گفتم ما بایکدیگر همسو هستیم، البته همسویی ما در بحث ورزشی است، دوستان به تشکیل آکادمی، ایجاد امکانات برای تیم های پایه، موفقیت تیم در لیگ، ایجاد امکانات برای جوانان و … اعتقاد دارند و من هم همین برنامه ها را دارم و بنابراین اهداف یکسانی داریم.
رضاییان در رابطه با حضور خود از جنب کشور در یکی از تیم های شمالی پاسخ جالبی داد: یک ندایی از درونم من را به سمت مرداب خواند! دوستانی که زیر آفتاب لم داده اند و آب میوه می نوشند به امثال بنده نیازی ندارند!

مدیرعامل ملوانی ها در رابطه با راضی کننده بودن امتیازات کسب شده درباره این تیم گفت: ملوان در حال حاضر میانگینی در حدود ۱.۵ دارد و بنابراین در ناحیه ای است که می تواند امیدوار به کسب سهمیه باشد، البته هفت هفته معیار خوبی نیست و چون به داده های بیشتری برای محاسبه نیاز است، در مجموع می توان گفت از امتیازات کسب شده توسط تیم رضایت وجود دارد، البته ای کاش امتیازات دو بازی خانگی اخیرمان را از دست نمی دادیم و حالا مجبوریم در بازی های خارج از خانه جبران کنیم، در مجموع می توان گفت ملوان با توجه به سال های اخیر در رتبه بسیار خوبی قرار دارد.