سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تعطیلات می‌تواند برای ما مفید باشد اما در صورتی که دغدغه مالی نداشته باشیم. […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تعطیلات می‌تواند برای ما مفید باشد اما در صورتی که دغدغه مالی نداشته باشیم.

به گزارش “ملوان کلاب” و به نقل از مهر، حمید استیلی در رابطه با تعطیلات لیگ گفت: این تعطیلی‌ها می‌تواند برای تیم‌هایی که پیش از آغاز فصل نتوانسته‌اند آماده‌سازی خوبی داشته باشند، مفید باشند و تیم ما هم از آن دسته تیم‌هایی است که پیش از آغاز فصل روند آماده سازی خوبی را پشت سر نگذاشته بود.

وی افزود: اما برای تعطیلی نباید دغدغه مالی داشت تا تیم به در شرایط خوبی تعطیلات را سپری کند و برای حضور در لیگ آماده شود. امیدورام که مشکلات مالی تیم ما هر چه زودتر برطرف شود.

سرمربی تیم ملوان در خصوص انتخاب رضاییان به عنوان مدیرعامل ملوان اظهار داشت: رضاییان جزو مدیران کار بلد فوتبال ایران است که حضور او در ملوان قطعا می‌تواند برای ما مفید باشد. امیدوارم که دیگر مسئولان به او کمک کنند و مشکلات مالی تیم ملوان را حل کنند.

استیلی در رابطه با تعامل با تیم‌های ملی اظهار کرد: فعلا عزت‌الله پور غاز و محمد حسین کنعانی زادگان در اختیار تیم ملی هستند.

وی در خصوص عدم دعوت بازیکنان جوان ملوان به تیم امید خاطر نشان کرد: ما چند بازیکن جوان خوب نیز داریم که در دو دیدار قبلی‌مان جزو مهره‌های تاثیر گذار ما بودند و در رده سنی امید هستند. کادر فنی تیم ملی امید نیز یکی دو بار به تمرینات تیم ملوان آمدند و تمرینات ما را زیر نظر گرفتند. البته شاید تیم امید در پست‌های خاصی دنبال بازیکن می‌گشت و برای سایر پست‌ها بازیکن خوب دارد.

سرمربی ملوان در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم در این مدت که لیگ تعطیل است، مسئولان ملوان بتوانند بودجه لازمه را تامین و به تیم پول تزریق کنند تا با شروع مجدد لیگ از نظر مسائل مالی دچار مشکل نشویم.