هافبک پدیده مشهد که در هفته گذشته رو در روی تیم سابقش ملوان قرار گرفت، در مورد این دیدار گفت […]

هافبک پدیده مشهد که در هفته گذشته رو در روی تیم سابقش ملوان قرار گرفت، در مورد این دیدار گفت و گویی انجام داد.


 

به گزارش ورزش ۳ ، محسن یوسفی در مورد کسب تساوی مقابل ملوان گفت: بازی تقریبا پایاپای بود. البته در نیمه اول ما نسبت به حریف برتری داشتیم و مالکیت توپ در دستمان بود. موقعیت های زیادی خلق کردیم و یک پنالتی هم نصیبمان شد که اگر تبدیل به گل می شد، می توانستیم برنده بازی باشیم اما از شانس هایمان استفاده نکردیم و ملوان در زمین خودش به ما فشار آورد. در کل کسب تساوی عادلانه بود اما اگر آن پنالتی تبدیل به گل می شد، خیلی بهتر بود.

او که خودش در صحنه پنالتی پشت توپ ایستاد اما نتوانست آن را تبدیل به گل کند ادامه داد: من پنالتی را وسط زدم و متاسفانه پاشنکو لحظه آخر فهمید و با پا توپ را دفع کرد من هم از تمام بچه های تیم عذرخواهی می کنم شاید از دست دادن پنالتی باعث شود بعدا اتفاقات بهتری برایم رخ دهد و من تلاشم را بیشتر کنم.

وقتی از این بازیکن سوال شد به دلیل اینکه مقابل تیم سابقشان بودند پنالتی زده یا خیر پاسخ داد: بچه های دیگر هم بودند که می خواستند پشت توپ بیاستند ولی نمی دانم چه شد تصمیم گرفتم من پنالتی بزنم. باز هم از بچه ها عذرخواهی می کنم و قول جبران در بازی های بعدی را می دهم.

یوسفی در مورد وقفه پیش آمده در لیگ افزود: این تعطیلی ها واقعا کسل کننده است، دو بازی انجام می دهیم و ۲۰ روز تعطیل می شویم و این قضیه باعث می شود لیگ از تب و تاب بیافتد.

وی در پایان گفت: برای اینکه پدیده بتواند این کیفیت را ارائه بدهد کادرفنی و بچه ها خیلی زحمت کشیده اند، ان‎شاءالله بتوانیم به حقمان برسیم و کیفیتی بهتر از این هم داشته باشیم.

منبع : ورزش سه