مربی ملوان اعلام می کند هواداران این تیم باید حمایت خوبی از تیم داشته باشند و در بازی های خانگی […]

مربی ملوان اعلام می کند هواداران این تیم باید حمایت خوبی از تیم داشته باشند و در بازی های خانگی استرس به بازیکنان منتقل نکنند.

 


به گزارش “ورزش سه”، ملوانی ها در این فصل موفق شده اند از تیم در آستانه سقوط فصل گذشته فاصله بگیرند و در میانه های جدول شرایط خوبی را پشت سر می گذرانند. مهدی حسینی نسب در گفتگو با خبرنگار “ورزش سه”، در مورد شرایط نماینده گیلان در لیگ برتر در زمان تعطیلات گفت: بعد از بازی چند روز تعطیلی دادند آقای استیلی و روز سه شنبه تمرینات را آغاز می کنیم. نیمه اول را نتوانستیم خوب کار کنیم و پدیده چند خطر داشت. با یک بی احتیاطی مدافع ما پنالتی داد اما گلرمان مهار کرد. اما در نیمه دوم متفاوت شدیم و سیستم و تاکتیک را تغییر دادیم و نبض بازی را در دست گرفتیم ولی نتوانستیم به گل برسیم.

حسینی نسب ادامه داد: جام حذفی را ۱۲۰ دقیقه بازی کرده بودیم و دو بازی اخیر را مهمان بودیم و این طی کردن این مسافت روی تیم تاثیر گذاشته بود و ریکاوری لازم را نتوانستیم داشته باشیم. نبود پژمان نوری و آرش افشین هم تاثیرگذار بود و در نیمه اول بچه ها سردرگم بودند.

وی ادامه داد: در بازی هایی که میزبان هستیم باید قدر موقعیت مان را بدانیم و بهتر استفاده کنیم. استرسی که بچه ها در مورد تماشاچیان می گیرند ما را به مشکل می اندازد و ان شاءالله تماشاچیان حمایت های لازم را از تیم و بازیکنان انجام دهند تا آنها کار را راحت تر کار کنیم. در زمانی که دچار مشکل می شویم در زمین باید تیم را حمایت بیشتری کنند و این مساله می تواند کمک بزرگی به ما کند و اینطور نباشد که بیرون از خانه شرایط بهتری داشته باشیم. آنها همه جا در کنار ما حضور دارند و امیدواریم حمایت همینطور ادامه داشته باشد که بتوانیم خواسته شان را در زمین پیاده کنیم.

حسینی نسب درباره مشکلاتی که بعد از دیدار با پرسپولیس برای حسین ماهینی به وجود آمد نیز اینطور توضیح داد: بعد از باختی که به پرسپولیس داشتیم. شیطنتی که طارمی داشتند باعث دردسر برای بازیکن خوب تیم ما شد. تماشاچیان در تمرین سوتفاهمی بین شان و ماهینی انجام شده بود و البته باید توجه داشت که حسین ماهینی یکی از بازیکنان با تعصب تیم ماست و از جان و دل برای ما کار می کند. این مساله در تمام بازیکنان وجود دارد و همه با تمام مشکلات به تیم فکر می کنند. دو روز قبل از بازی با پدیده این اتفاقات رخ داد و باعث شد تمرین خوبی انجام ندهیم و ضربه بدی به تیم خورد. تماشاچیان که با جان و دل ما را حمایت می کنند این مسائل را در نظر بگیرند که یک حرکت اشتباه می تواند ما را از هدف مان دور کند و باید فضایی بین دو طرف به وجود آید که بتوانیم با تمرکز نتایج خوبی بگیریم.

وی در ادامه یادآور شد که حمایت هواداران می تواند این تیم را در مسیری که در پیش گرفته یاری کند و همه باید این هدف را در ملوان داشته باشند: ملوان فصل گذشته جزو گزینه های سقوط بود و همه دارند کار می کنند تا ملوان به شرایط خوبی برسد و اکنون نیز همه ما با چنین پتانسیلی که در تیم وجود دارد به خواسته هواداران برسیم. فوتبال یک پروسه زمان‌بر است که نیازمند حمایت هستند و ما آن را از هواداران عزیزمان خواستاریم.

حسینی نسب در پایان درباره حضور دو بازیکن از ملوان در اردوی تیم ملی نیز گفت: بازیکنان دیگری هم بودند که لایق حضور در تیم ملی بودند و آرش افشین و دیگر بازیکنان ما به طور قطع می توانند خیلی زود در ترکیب تیم ملی نیز حضور یابند. صادق محرمی و محمد رضی پور هم دو بازیکن جوان هستند که می توانند خیلی خوب پیشرفت کنند و به زودی از آنها در تیم ملی هم خواهید شنید. بازیکنانی که در حال حاضر لیاقت حضور در جمع امیدها را دارند و امیدوارم روز به روز به پیشرفت شان ادامه دهند.

 

منبع : ورزش۳