مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: وزارت ورزش به بازسازی ورزشگاه تختی انزلی کمک کند.         مسعود رضائیان در […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: وزارت ورزش به بازسازی ورزشگاه تختی انزلی کمک کند.

 

 

 

 

مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفته شده ملوان در ورزشگاه سردار جنگل رشت بازی‌ می‌کند نه ورزشگاه تختی انزلی، گفت: من این مساله را نشنیده بودم اما همیشه برایم سوال بود که ورزشگاه تختی انزلی با این همه کم و کسری چگونه مجوز برگزاری مسابقات را گرفته است. به هرحال باید این ورزشگاه بازسازی شود. وزارت ورزش و دولت باید به بازسازی ورزشگاه‌هایی که این همه مردمی هستند و تیم‌های پرطرفداری مثل ملوان در آنها حضور دارند بیشتر رسیدگی کند.

 

وی ادامه داد:نمی‌گویم برای انزلی ورزشگاه جدیدی ساخته شود. زیرا هم هزینه‌های زیادی دارد و هم بسیار وقت‌گیر است. با این حال باید ورزشگاه تختی به روز شود. ضمن اینکه در انزلی چند زمین ورزشی خوب ساخته شود زیرا استعدادهای زیادی در انزلی وجود دارد. ملوان هم نماینده تمامی استان‌های شمالی کنار دریای خزر است. با کمک بخش‌های خصوصی و دولتی می‌توان ورزشگاه تختی را بازسازی و نوسازی کرد.

 

وی در مورد انتخاب اسپانسر برای باشگاه ملوان، گفت: قرار است هفته آینده جلسه‌ای با هیات مدیره داشته باشم و در مورد مسایل مختلف باشگاه صحبت کنیم و در مورد بحث اسپانسر هم صحبت خواهیم کرد.