مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در انزلی از کوچک و بزرگ، تیم‌شان را دوست دارند و ملوان مانند فرزندشان […]

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در انزلی از کوچک و بزرگ، تیم‌شان را دوست دارند و ملوان مانند فرزندشان است.

 

 

پایان رأفت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی بدون گل ملوان مقابل پدیده خراسان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: شرایط ما با پدیده متفاوت بود. این تیم در ۱۵ روز تنها یک بازی انجام داده و دیداری در جام حذفی برگزار نکرده بود. برخلاف پدیده، ما در چند بازی فشرده در لیگ و جام حذفی به میدان رفتیم.

 

وی افزود: ما مسیرهای رفت‌وبرگشت به تهران را با اتوبوس طی کردیم و با خستگی زیاد به مصاف تیم پدیده رفتیم. وقتی به تیم‌مان نگاه کردیم متوجه شدیم وضعیت تیم خراب است و همه خسته هستند. از طرفی پژمان نوری و آرش افشین را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم.

 

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عنوان کرد: نیمه اول بازی بدی را انجام دادیم، اما در نیمه دوم با تغییراتی که صورت گرفت، بهتر شدیم و ضربه حسین ماهینی به تیر دروازه برخورد کرد. در مجموع بازی خیلی خوبی نبود.

 

رأفت با اشاره به حرف‌وحدیث‌های پیش آمده برای حسین ماهینی و اینکه گفته شده است که این بازیکن در دیدار جام حذفی مقابل پرسپولیس به عمد آفساید را پر کرده بود تا مهاجم پرسپولیس گل بزند، گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد و آن را تکذیب می‌کنم. حسین (ماهینی) بازیکن باتعصب و پرتلاشی است و شیطنت مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس باعث شد که یک اظهارنظری انجام دهد. با همین اظهارنظر همه نگاه‌ها به سمت حسین ماهینی رفت.

 

وی خاطرنشان کرد: در انزلی از کوچک و بزرگ، تیم‌شان را دوست دارند و ملوان مانند فرزندشان است. با این شرایط هیچ بازیکنی نمی‌تواند در تیم ملوان کم‌کاری کند.

 

منبع : تسنیم