سرمربی ملوانی ها از هواداران این تیم می خواهد حمایت بیشتری از این تیم داشته باشند و مانند همیشه باعث […]

سرمربی ملوانی ها از هواداران این تیم می خواهد حمایت بیشتری از این تیم داشته باشند و مانند همیشه باعث بالا رفتن روحیه تیم شوند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، حمید استیلی در نشست مطبوعانی پایان دیدار تیمش در مقابل پدیده گفت: بازی سنگینی بود، ما هر چهار روز یکبار بازی داشتیم و دو بازی مان نیز بیرون از خانه بود، با هر تیمی هم که بازی داشتیم مدت ها بود استراحت می کرد، می توانم بگویم این از بدشانسی ما بود که بازی هایمان بسیار فشرده بود. در این بازی هم در نیمه دوم سعی کردیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم و به همین وضعیت بهتری پیدا کردیم.

 

 

وی ادامه داد: امیدوارم کمی توقعات از تیم پایین بیاید، بهرحال باید آرام آرام بهتر شد و نمی توان در مدت زمان کمی تیمی ۱۸۰ درجه تغییر کند. این خیلی مهم است که هواداران مان پشت تیم بایستند، مهم این است که تمرکز بازیکنان تیم مان به هم نخورد، ما چند روز پیش ۱۲۰ دقیقه برابر پرسپولیس بازی داشتیم و بازیکنان مان توان زیادی در بازی گذاشتند، وقتی بازیکنی دارد گرم می خورد هواداران با نوع تشویق هایشان می توانند تمرکز آن بازیکن و کادر فنی را نیز به هم بزنند.

 

 

استیلی در ادامه گفت: بازیکنان ملوان در این بازی خسته بودند، ما فقط یک روز توانستیم تمرین کنیم، حالا یک اردو پیش رو داریم و امیدواریم بتوانیم با اضافه شدن پژمان و افشین وضعیت بهتری پیدا کنیم.

 

سرمربی ملوانی ها در رابطه حالت تدافعی تیمش گفت: ما در این بازی برای سه امتیاز به میدان آمده بودیم، اما اگر در زمین خودی گل بخوریم می دانید چه اتفاقی برای ما می افتد؟ اول باید گل نخورد و تیم هجومی شود و تلاش کند برای گلزنی، این فوتبالی است که همه جای دنیا بازی می شود. حتی در تیم ملی فوتبال ایران هم همین گونه است.

 

 

وی ادامه داد: بازهم از هواداران می خواهیم از ما حمایت کنند، هیچ تیمی ۱۸۰ درجه تغییر نمی کند، ما همیشه سعی می کنیم بهترین ارنج را به زمین بفرستیم تا سه امتیاز را به دست بیاوریم. همه انزلی چی ها خیال شان راحت باشد چرا که این ملوان برای هواداران بازی می کند. اما امیدواریم برای آنها هم فرقی نکند که کدام بازیکن بازی می کند و کدام بازیکن بازی نمی کند.و همیشه پشت ما باشند.

 

 

استیلی در رابطه با حضور آبشک در بازی گفت: ما او را به زمین آوردیم که هم از پاس های او استفاده کنیم و هم بتوانیم از ضربات ایستگاهی به بهترین نحو استفاده کنیم، بهرحال یکی از مشکلات ما این است که بازسکن طراح نداریم، زمانی که من آمدم تیم در حال بسته شدن بود و نمی توانستیم بازیکنی بگیریم.

 

 

وی در پایان راجع به مشکلات مالی تیم گفت: وظیفه من حل مسائل مالی تیم نیست، این وظیفه هیات مدیره است و حالا امیدواترم با آمدن آقای رضاییان و تلاش های آقای دنیامالی و اعضای هیات مدیره این مشکل نیز حل شود.