امیدوارم فردا مقابل پدیده بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و عیدی خوبی به مردم انزلی بدهیم .     […]

امیدوارم فردا مقابل پدیده بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و عیدی خوبی به مردم انزلی بدهیم .

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید استیلی در نشست مطبوعاتی پیش از بازی تیم‌های ملوان و پدیده اظهار داشت: عید قربان را به همه تبریک می‌گویم همچنین به جامعه ورزش و مردم شمالی کشور و غفور جهانی تسلیت می‌گویم. بازی مهمی را در پیش داریم. در زمین خودمان بازی می‌کنیم و از حمایت هواداران برخوردار هستیم. ۲ بازیکن را به علت آسیب‌دیدگی در دیدار مقابل پرسپولیس از دست دادیم؛ پژمان نوری و آرش افشین را نداریم البته پزشکان تلاش می‌کنند نوری را به بازی برسانند. او تا امروز با ما نبوده است و باید ببینیم به بازی می‌رسد یا خیر.

 

وی افزود: فاصله بازی‌های ما نزدیک بوده است و به همین دلیل نتوانستیم تمرینات خوبی داشته باشیم اما خدا را شکر بازیکنان با تمام وجود کار می‌کنند و امیدوارم فردا عید خوبی به مردم انزلی بدهیم و سربلند بیرون بیاییم.

 

سرمربی ملوان در خصوص مدیرعامل جدید ملوان تاکید کرد: به مسعود رضاییان تبریک می‌گویم. او شخص تحصیل‌کرده است و قطعا می‌تواند به فوتبال ملوان خدمات ارزنده‌ای داشته باشد. فوتبال زیر ساخت باشگاه را با توجه به تجربه خوبش در فولاد به همراه دنیامالی و هیأت مدیره اصلاح کند. همچنین امیدوارم در ۳-۵ سال آینده از لحاظ بازیکن خودکفا شویم.

 

استیلی تاکید کرد: چند بازی پدیده را آنالیز کردیم و شناخت نسبی نسبت به آنها داریم. این تیم نتیجه نسبتا خوبی گرفته است. امیدوارم بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم و ۳ امتیاز را از آن خود کنیم. روز به روز تیم ما در حال پیشرفت است و جوانان خوبی به تیم اضافه می‌شوند.