رییس هیات مدیره باشگاه ملوان، گفت: برای انتخاب آقای رضاییان ساعتها وقت گذاشتیم.       به گزارش خبرنگار ورزشی […]

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان، گفت: برای انتخاب آقای رضاییان ساعتها وقت گذاشتیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، احمد دنیا مالی در مراسم معارفه مسعود رضائیان، مدیر‌عامل جدید باشگاه ملوان، اظها‌ر کرد: در ابتدا باید به مردم این دیار تبریک بگویم که توانسته‌اند با مشکلات فراوانی که در فو‌تبا‌ل این مملکت وجود دارد تا به حال این تیم را زنده نگه دارند. همه می دانند که ملوان تنها تیم شهرستانی فو‌تبا‌ل ایران است که با وجود مشکلاتی که امروزه در فو‌تبا‌ل وجود دارد، توانسته است تا به حالا در فو‌تبا‌ل دوام بیاورد. ما باید همدلی و تدبیر را به کار بگیریم و بتوانیم افتخارات گذشته را تکرار کنیم.

 

وی ادامه داد: بعد از نیروی دریایی، ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان متعلق به مردم و هو‌اد‌ا‌ران این شهر است و این باشگاه همیشه مردمی بوده است. ما امانتدار این مردم هستیم. می‌خواهیم با بر‌نامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌دهیم، این تیم را به مقصد برسانیم، ولی کار خیلی سخت است و باید با برنامه پیش برویم. اولین چیزی که برای ما خیلی مهم است آرامش مجموعه باشگاه است که این با کمک همه پیشکسوتان و اصحاب رسانه مهیا می‌شود. ما باید واقع بینانه وضعیت باشگاه را تحلیل کنیم تا آسیب کمتری ببینیم. با کار گروهی می‌شود بسیاری از اهداف باشگاه را پیش برد، از جمله مسئولیت‌های سنگین هیات مدیره، انتخاب مدیر‌عامل بود که این امر در دو سال اخیر صورت نپذیرفته بود. ما به دنبال یک فرد مومن می گشتیم که بسیاری از چارچوب‌ها را دارا باشد. ما ده‌ها ساعت برای انجام این کار وقت گذاشتیم و این یکی از تصمیمات هیات مدیره بود. آقای رضائیان انتخاب ما بودند و نشست‌های مختلفی با ایشان داشتیم خیلی از موضوعات را در آن جلسات مطرح کردیم و در آخر تصمیم گرفتیم که مسئولیت اجرایی این باشگاه را به ایشان بسپاریم.

 

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان در پایان، گفت: مهم‌تر‌ین ویژگی ایشان رفتار سیستمی است که دارند. من همچنان معتقدم که باشگاه ملوان یکی از با نظم‌ترین باشگاه‌های کشور است و امیدوارم که ایشان در کارشان موفق عمل کنند و من به صراحت به ایشان گفته‌ام که در اینجا کار سختی را پیش‌رو دارند و ما در هیات مدیره موظف هستیم که مسائل مالی باشگاه را حل کنیم تا ایشان بتوانند در فضای آرام مدیریت کنند. همچنین آقای نواصر زاده هم در این راه به ایشان کمک خواهند کرد و مسائل باشگاه را از تهران پیگیری خواهند کرد. البته آقای رضائیان در شهر انزلی ساکن می‌شوند تا با فراغ بال به باشگاه و مسائل آن رسیدگی کند.