مربی تیم ملوان گفت: اینکه گفته می شود ماهینی فکرش پرسپولیس است دروغی بیش نیست.   به گزارش کاپ ، […]

مربی تیم ملوان گفت: اینکه گفته می شود ماهینی فکرش پرسپولیس است دروغی بیش نیست.

 

به گزارش کاپ ، مهدی حسینی نسب در ارتباط با درگیری هواداران ملوان با حسین ماهینی در تمرین امروز اظهار داشت: دراین باره سوءتفاهم به وجود آمده است.برخی از هواداران معتقدند که مقصر صد در صد گلی که ملوان از پرسپولیس در جام حذفی خورد،حسین ماهینی بوده است.من به این موضوع باور ندارم و معتقدم همانطور که پس از زدن گل کل تیم نقش دارند در هنگام دریافت گل هم کل تیم مقصرند.

وی افزود: قطعا ماهینی با دل و جان برای ملوان کار می کند و هرچه در توان دارد در بازی ها در طبق اخلاص برای تیم خود تلاش می کند. اگر چنین نبود، استیلی هرگز او را در ترکیب ثابت تیم قرار نمی دهد و به کار نمی گیرد. همه ما با قلب مان با ملوان هستیم و تا زمانی که در ملوان می باشیم به هیچ تیم دیگری فکر نمی کنیم.اینکه گفته می شود ماهینی فکرش پرسپولیس است دروغی بیش نیست.او هرگز به ملوان خیانت نکرده و در خدمت تیم است.

حسینی نسب در پایان گفت:پس از صحبت هایی که استیلی و بازیکنان تیم هواداران داشتند آنها آرام شدند و حتی در ادامه تمرین به تشویق ماهینی پرداختند.در کل می توانم بگویم سو تفاهم درباره ماهینی برطرف شد و همه تلاش می کنیم که در بازی با پدیده نتیجه خوبی کسب کنیم.

منبع : کاپ