عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تا اوایل هفته آینده درباره مکانی تصمیم گیری کنیم.     حسین عبداللهی درباره اتفاقات […]

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تا اوایل هفته آینده درباره مکانی تصمیم گیری کنیم.

 

 

حسین عبداللهی درباره اتفاقات رخ داده توسط سوشا مکانی در بازی پرسپولیس مقابل ملوان به کاپ اظهار داشت:متاسفانه مکانی رفتارهای خود را بارها و بارها تکرار کرده است.ما در چند نوبت او را دعوت کردیم و توضیحاتش را شنیدیم اما نمی دانیم چرا این بازیکن متنبه نشده است.

 

 

وی ادامه داد:بر این اساس اتفاقات بازی شب گذشته پرسپولیس در دستور کار قرار دارد و موضوع مربوط به مکانی پس از گزارش ناظر مورد بررسی جدی قرار می گیرد.او به کمیته انضباطی احضار خواهد شد و فکر می کنم تا اوایل هفته آینده درباره این بازیکن تصمیم گیری کنیم.

 

 

عبداللهی درباره اینکه برانکو پس از بازی پرسپولیس مقابل ملوان گفته بود که از این پس برای رویارویی با ۱۵ بازیکن خودمان را آماده می کنیم گفت:اظهار نظر های که بازتاب منفی داشته باشد مورد برخورد قرار می گیرند.روش کار این است که کمیته داوران موضوع را به دبیر کل گزارش می کند و پس از آن ما بحث را بررسی می کنیم.اینکه برانکو احضار شود یا نه مشخص نیست.با توجه به سوابق برانکو که سابقه ای در این زمینه نداشته است بعید است احضار شود.

 

منبع : کاپ