مسعود رضائیان می‌گوید بعد از دریافت پیشنهاد باشگاه ملوان به صورت توافقی از مدیر عاملی باشگاه نفت مسجد سلیمان کناره‌گیری […]

مسعود رضائیان می‌گوید بعد از دریافت پیشنهاد باشگاه ملوان به صورت توافقی از مدیر عاملی باشگاه نفت مسجد سلیمان کناره‌گیری کرده و به ملوان پیوسته است.

مسعود رضائیان، مدیرعامل جدید باشگاه ملوان با بیان این که از امروز (دوشنبه) کارش را رسما آغاز خواهد کرد، اظها‌ر کرد: ما فو‌تبا‌لی‌ها هر کجا که کار باشد در آنجا هستیم. بعد از این که پیشنهاد باشگاه ملوان را دریافت کردم، این پیشنهاد را به هیات نفت مسجد سلیمان ارجاع دادم و آنها هم با حضور من در ملوان موافقت کردند. از این پس در خدمت مردم فو‌تبا‌ل دوست انزلی و طرفداران باشگاه ملوان خواهم بود.

مدیر‌عامل جدید باشگاه ملوان درباره برنامه‌ها و اهدافش در این باشگاه، توضیح داد: در جلسه‌ای که با اعضای هیات مدیره داشتیم به آنها گفتم که باید برنامه جامع و راهبردی برای باشگاه تنظیم کنیم. باید طبق یک برنامه بلند مدت عمل کنیم. البته از اهداف مهم ما که هیات مدیره هم بر اجرای آنها تاکید داشتند می‌توان به نظم و سازماندهی به آکادمی فو‌تبا‌ل باشگاه اشاره کرد. در درجه دوم می‌خواهیم یک برنامه بلند مدت و راهبردی را که به صورت عملی هم باشد تنظیم کنیم. از مسائل مهم و اساسی دیگر تکمیل زیر ساخت‌ها و توسعه منابع درآمدزایی است که می‌توانیم از طریق تبلیغات این کار را پیش ببریم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: با این روش می‌توانیم هزینه‌های باشگاه را تامین کنیم تا به مانند چند سال گذشته با مشکلات مالی مواجه نباشیم، تعامل با محیط و فرهنگسازی به شکل حر‌فه‌ای یکی دیگر از اهداف ما است.

رضائیان در پایان درباره وجود مشکلات مالی زیاد در این تیم، گفت: بخش زیادی از فو‌تبا‌ل ما دچار این معضل است که همه ساله در تیم‌های فو‌تبا‌ل تاخیر در پرداخت مطالبات بازیکنان وجود دارد. ملوان هم از باشگاه‌هایی بوده که از گذشته با این مشکل مواجه بوده و می‌توانیم با کاهش هزینه‌ها تا حدودی آن را مدیریت کنیم. از مردم انزلی می‌خواهم من را که یک فرد خارج از انزلی محسوب می‌شوم بپذیرند تا در کنار هم بتوانیم اهداف باشگاه را پیش ببریم.

منبع : ایسنا