مربی تیم ملوان گفت: وقتی سوشا را هل می دادم اصلا به یاد درگیری ام با پرویز برومند نیفتادم. به […]

مربی تیم ملوان گفت: وقتی سوشا را هل می دادم اصلا به یاد درگیری ام با پرویز برومند نیفتادم.

به گزارش کاپ ، پایان رأفت درباره بازی شب گذشته ملوان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: درست است که ما در این بازی شکست خوردیم اما توانستیم دو جوان را در ترکیب تیم مان به میدان بفرستیم که برای اولین بار در زمین آزادی حضور یافته بودند. صادق محرمی ۱۹ ساله که عضو تیم جوانان ایران بود و به تازگی به اردوی امید دعوت شده. دیگری محمد رزی پور ۲۰ساله که در تیم امید بازی می کند.

 

وی افزود: ما در این بازی هم برای برد به میدان رفته بودیم اما متاسفانه پرسپولیسی ها شرایطی را در طول مسابقه به خصوص در آخر آن به وجود آوردند که من اعتقاد دارم رفتارهایشان هیچ شباهتی به فوتبال نداشت. در واقع در ۲۰ دقیقه آخر ما اصلا از پرسپولیس فوتبال ندیدیم. سوشا مکانی که آن کارهای عجیب و غریب را می کرد. طارمی از زمین بیرون نمی رفت و داور بازی مانده بود که او را از زمین بیرون کند یا به کار قضاوتش برسد.

 

رأفت در این باره که برانکو گفته تیمش مقابل ۱۵ نفر به میدان رفته بود و به تیم چهارنفره داوری معترض شده، عنوان کرد: این کمال بی انصافی برانکو را نشان می دهد. به نظر من داور هیچ قصد و غرضی در کارش نداشت. مطمئنم اگر طارمی، نوروزی و بقیه موقعیت های گلشان را خراب نمی کردند حالا شرایط برای برانکو فرق می کرد. او خیلی خوشحال بود و مشت های گره کرده اش را در آسمان تکان می داد چون می ترسید تیمش ببازد و اخراجش کنند.

 

مربی ملوان تاکید کرد: پرسپولیس شانس آورد و از دست ما فرار کرد. ما دو مهره کلیدی مان را از دست دادیم که پژمان نوری و آرش افشین می باشند. سید جلال رافخایی هم یک موقعیت خیلی خوب را از دست داد که اگر این چنین نمی شد حالا تیتر روزنامه ها چیز دیگری بود.
کمک حمید استیلی در خصوص صحنه اخراجش از زمین مسابقه توضیح داد: من جلو رفتم تا به وقت کشی پرسپولیسی ها پایان دهم و چون دیدم مازیار زارع حواسش به این موضوع نیست به او گفتم غائله را تمام کند و به زمین برگردد. خودم هم بلافاصله متوجه شدم که البرز حاجی پور (داور) به کمکش اشاره کرد که من اخراج شوم. به همین خاطر برای اینکه وقت بازی گرفته نشود خودم به سرعت از زمین بیرون رفتم.

 

وی در این باره که آیا به خاطر ضربه ای که به سوشا مکانی زده از بازی اخراج شده، گفت: فکر می کنم علت اخراجم همین بود. البته من او را نزدم و فقط دستم را روی سینه اش گذاشتم و هلش دادم که درون دروازه برگردد و کارش را انجام دهد. چون داشت با حرکاتش وقت بازی را می گرفت.

 

مهاجم اسبق پرسپولیس که در یکی از دربی ها با پرویز برومند دروازه بان وقت تیم استقلال درگیری فیزیکی پیدا کرده بود، در پاسخ به این سوال کاپ که آیا شب گذشته به یاد آن بازی با دروازه بان حریف درگیر شد، اذعان داشت: خیر. من در آن لحظات فقط به این فکر می کردم که هرچه زودتر بازی شروع شود. چون میدانستم تیم مان توانانی گل زدن دارد. اصلا در آن لحظه یاد برومند و آن دربی نبودم.

 

مربی تیم ملوان در این خصوص که به عنوان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس چه توصیه ای به سوشا مکانی دارد، بیان داشت: او قدر خودش را نمی داند. متوجه نیست که در تیم اول مملکت بازی می کند. می تواند محبوب شود و سالیان سال از کنار همین محبوبیت و شهرت زندگی اش را بگذراند. مکانی با این کارها خودش را تضعیف می کند. چون طرفداران پرسپولیس چنین بازیکنی را نمی پسندند.
وی در این باره که علت این رفتارها را در چه می داند، توضیح داد: قطعا مدیریت باشگاه ضعیف است که بازیکنان به این شکل درون زمین رفتارهای عجیب از خود نشان می دهند. واقعا نمی دانم این روزها در تیم پرسپولیس چه اتفاقاتی می افتد که تا این حد بازیکنانش عصبی هستند.

 

رأفت در پایان راجع به مدیرعاملی رضائیان در ملوان گفت: سابقه مدیریتی رضائیان در باشگاه فولاد برای اهالی فوتبال روشن و گویاست. قطعا هیات مدیره باشگاه با علم به همین توانمندی ها رضائیان را انتخاب کردند و امیدوارم این موضوع در نهایت به سود باشگاه و تیم ملوان باشد.

 

منبع : کاپ