بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: ما مقابل تیم بزرگ پرسپولیس کم نیاوردیم و موقعیت‌های خوبی را خلق کردیم.     […]

بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: ما مقابل تیم بزرگ پرسپولیس کم نیاوردیم و موقعیت‌های خوبی را خلق کردیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین ماهینی پس از شکست ملوان مقابل پرسپولیس گفت: امروز مقابل تیم بزرگ پرسپولیس بازی داشتیم و کم نیاوردیم. موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم تبدیل به گل کنیم. به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم.

 

وی ادامه داد: ما در لیگ نشان دادیم که عملکرد خوبی داریم و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم تا بتوانیم در رتبه خوبی قرار بگیرم.

 

بازیکن ملوان در مورد اینکه آیا این تیم پول دارد یا خیر، گفت: بهتر است مسئولین در این باره صحبت کنند من سرباز هستم و قراردادی ندارم. نمی‌دانم سایر بازیکنان هم پولی دریافت کرده‌اند یا خیر.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین ماهینی پس از شکست ملوان مقابل پرسپولیس گفت: امروز مقابل تیم بزرگ پرسپولیس بازی داشتیم و کم نیاوردیم. موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم تبدیل به گل کنیم. به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم.

 

وی ادامه داد: ما در لیگ نشان دادیم که عملکرد خوبی داریم و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم تا بتوانیم در رتبه خوبی قرار بگیرم.

 

بازیکن ملوان در مورد اینکه آیا این تیم پول دارد یا خیر، گفت: بهتر است مسئولین در این باره صحبت کنند من سرباز هستم و قراردادی ندارم. نمی‌دانم سایر بازیکنان هم پولی دریافت کرده‌اند یا خیر.