مدافع ملی پوش ملوانی ها معتقد است این تیم با مجموعه ای که در اختیار دارد توان آسیایی شدن را […]

مدافع ملی پوش ملوانی ها معتقد است این تیم با مجموعه ای که در اختیار دارد توان آسیایی شدن را دارد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با شرایط این روزهای خود و تیم ملوان می گوید: به لطف خدا شرایط خوبی را پشت سر می گذاریم، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و قبل از روبرو شدن با هرتیمی آنالیز خوبی روی بازی های آن تیم و بازیکنانش داریم و همین موضوع کمک می کند تا بتوانیم با شناخت کامل به سراغ حریفان برویم، در حال حاضر هم با آمادگی کامل به سراغ سرخ پوشان در جام حذفی خواهیم رفت.

وی ادامه داد: تمام توان خود را خواهیم گذاشت تا در بازی مقابل پرسپولیس بازی خوب و لذت بخشی را به نمایش بگذاریم و کاری کنیم که هواداران مان از بازی تیم لذت ببرند. هوادارانی که از شمال به تهران می آیند و حتی در خود انزلی نیز زیر باران هم ما را تنها نمی گذارند و مارا شرمنده خود می کنند. تلاش می کنیم با بازی که انجام می دهیم آنها خوشحال به انزلی بفرستیم.

کنعانی درباره شرایط این تیم گفت: من می گویم ما امسال می توانیم آسیایی شویم چرا که تیم بسیار خوبی داریم، بازیکنان بزرگی در ملوان هستند که برای هر تیمی یک نعمت هستند، بازیکنان باتجربه ما مانند پژمان نوری و مازیار زارع سال هاست در سطح اول فوتبال ایران هستند و بازیکنان جوانمان نیز از هرفرصتی برای پیروز شدن تیم استفاده می کنند. علاوه بر اینها کادرفنی تمرینات خوبی قبل از هر بازی ما را آماده می کند، آقایان استیلی، قدیربحری، حبیبی و سایر مربیان تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم می کنند. من فکر می کنم ما به راحتی می توانیم سال آینده در آسیا باشیم.

این مدافع در رابطه با بازی مقابل پرسپولیس گفت: یقینا بازی زیبایی را در پیش خواهیم داشت، پرسپولیس را خوب می شناسیم، تیمی که خوب بازی می کند اما در نتیجه گیری ضعیف است، با دستورات کادرفنی می دانیم در مقابل این تیم چگونه بازی کنیم تا پیروز از زمین خارج شویم.

وی در رابطه قرارداد خود با سرخ پوشان گفت: من به دلیل اینکه به دلیل خدمت سربازی به ملوان آمدم هنوز نیم فصل دیگر با پرسپولیسی ها قرارداد دارم، قراردادی که به صورت توافقی است، من دو سال در این تیم بودم، هرچند بازی کمی به من رسید اما دلم برای هواداران پرسپولیس تنگ شده و می خواهم به آنها ثابت کنم که حقم بوده برای این تیم بازی کنم اما این اتفاق نیفتاد، در هرصورت خوشحالم به آزادی برگشتم و در مقابل تیم سابقم بازی می کنم، دیدن هواداران پرشور پرسپولیس همیشه خوشحال کننده است.

کنعانی در پایان گفت: امیدوارم بتوانم با بازی هایی که انجام می دهم خودم را به مربیان تیم ملی نشان دهم، از طرف دیگر با تمام بازیکنان هم قسم شدیم تا بازی هایی از خود به نمایش بگذاریم که هواداران از دیدن بازی تیم لذت ببرند. خوشحالم که بازیکن ملوان هستم، بازیکنی که اینجا حضور داشته باشد می فهمد من چه می گویم، انزلی چی ها کمک بسیاری به پیشرفت فوتبال بازیکنان این تیم می کنند و من هم از این قاعده مستثنی نبودم.

 

منبع: ورزش۳