بازیکن تیم فوتبال ملوان می‌گوید بازیکنان ملوان برای پیروی مقابل پرسپولیس انگیزه بالای دارند و می‌توانند به مانند سال گذشته […]

بازیکن تیم فوتبال ملوان می‌گوید بازیکنان ملوان برای پیروی مقابل پرسپولیس انگیزه بالای دارند و می‌توانند به مانند سال گذشته این تیم را در آزادی شکست دهند.

 

 

محمد‌حسین کنعانی زادگان در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره دیدار پرسپولیس و ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام‌حذفی، گفت:‌ تقابل با پرسپولیس قرعه بدی بود. بر خلاف سال گذشته که قرعه راحت‌تری داشتیم، قرعه امسال‌مان سخت است. امسال تیم‌ خوبی داریم و تا به اینجای لیگ هم توانسته‌ایم جایگاه خوبی را به دست بیاوریم. به کسب پیروزی مقابل پرسپولیس امیدوارم. ناگفته نماند که پرسپولیس هم تیم خوبی دارد. در بازی قبل هم به خاطر مشکلات داوری بازنده شد.

 

 

 

 

وی اضافه کرد: پرسپولیس با هدایت برانکو بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد اما در گلزنی ناموفق هستند. داور به اشتباه برای سایپا اعلام پنالتی کرد و در تصاویر تلویزیونی به وضوح مشخص بود که توپ به سر رامین رضاییان خورد. به نظرم داور در اعلام پنالتی عجله کرد. پرسپولیس خوب بازی می‌کند اما در نتیجه گیری موفق نیست. مردم هم به دنبال نتیجه گیری هستند. بازیکنان تیم ما هم آماده هستند و پیروزی مقابل راه‌آهن انگیزه ما را چند برابر کرده است. بازی محکمی را مقابل پرسپولیس انجام می‌دهیم.

 

 

 

 

مدافع ملی‌پوش ملوان با اشاره به قراردادش با پرسپولیس، خاطرنشان کرد: بعد از اتمام دوران سربازی‌ام در ملوان، یک نیم فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و در این بازی هم با انگیزه زیادی به میدان می‌روم و می‌خواهم به مانند بازی‌های گذشته با قدرت و محکم ظاهر شوم چرا که بازیکن ملوان محسوب می‌شوم. سال گذشته هم بازی خاطره انگیزی مقابل پرسپولیس داشتیم و با پنالتی که مازیار زارع مهار کرد توانستیم پرسپولیس را یک بر صفر شکست دهیم.

 

 

کنعانی‌زادگان در ادامه، درباره پیروزی یک بر صفر مقابل راه‌آهن، افزود: طبق آنالیزی که از این تیم انجام شده بود عمل کردیم و توانستیم بازیکنان تاثیرگذار این تیم مانند مهرداد و میلاد محمدی را کنترل کنیم و خواسته‌های خودمان را در زمین پیاده کنیم. این پیروزی انگیزه ما را چند برابر کرده تا مقابل پرسپولیس هم موفق شویم.

 

 

بازیکن ملوان اضافه کرد: بازیکنان ملوان به خاطر هواداران به میدان می‌روند و به چیز دیگری فکر نمی‌کنند. وقتی می‌بینم هواداران مان در زیر باران به ورزشگاه‌ آمده‌اند انگیزه بیشتری می‌گیرم. سایر بازیکنان ملوان هم به مانند من برای هواداران تلاش می‌کنند.

 

 

وی کار تیم‌ ملی امید برای صعود به المپیک را سخت دانست و گفت: شاید در دور گروهی کار راحتی داشتیم اما در مرحله حذفی با رقبای سر سختی روبه‌رو می‌شویم. طبق صحبت‌هایی که صورت گرفته، احتملا به تیم‌ملی امید نروم و در خدمت تیم‌ملی بزرگسالان بمانم. خوشحالم که کی‌روش به من اعتماد دارد و می‌خواهم پاسخ اعتماد او را بدهم.

 

منبع : ایسنا