در حالی که احمد دنیا مالی اعلام کرد مدیرعامل ملوان تا چند روز آینده مشخص می شود، با جدایی درودگر […]

در حالی که احمد دنیا مالی اعلام کرد مدیرعامل ملوان تا چند روز آینده مشخص می شود، با جدایی درودگر از نساجی، گمانه زنی ها برای حضور وی در ملوان آغاز شد.

 

بدون شک یکی از محبوب ترین مدیران تاریخ باشگاه ملوان صادق درودگر است. وی که به دلیل صراحت بیان و دیسیپلین خود توانسته به عنوان یک غیر گیلانی، در دل هوادارن ملوان جا باز کند با وجود جدایی از این تیم، همچنان محبوبیت خاصی در بین بازیکنان و هواداران قوهای خزری دارد.

 

درودگر که در سال گذشته و بنا به درخواست مهدی پرهام مالک متمول نساجی به این تیم پرطرفدار مازنی رفته بود، روز گذشته طی نامه ای سرگشاده به صورت تلویحی از نساجی جدا شد.

 

 

از انزلی هم خبر می رسد که احمد دنیا مالی چند روزی است خواب و آرام ندارد و شبانه روز به دنبال پیدا کردن مدیری است تا بتواند در نبودش امورات این تیم را رتق و فتق کند.

 

 

با کنار هم گذاشتن این دو مطلب می توان به نتیجه ای ساده رسید. بازگشت مجدد آقا صادق به انزلی. خبری که می تواند هواداران این تیم را نیز شاد کند و این یعنی با یک تیر دو نشان زدن. هم برگرداندن مدیری موفق به بندر و  هم رضایت هواداران از این انتخاب. البته این موضوع برای هر دو طرف ماجرا یک بازیِ برد برد خواهد بود. هم برای دنیامالی و ملوان و هم برای درودگر.

 

 

حال باید منتظر ماند دید آیا این گمانه زنی به حقیقت خواهد پیوست؟

 

منبع : خزر اسپورت