پژمان نوری کاپیتان ملوان بندرانزلی معتقد است که این تیم در ادامه افسوس امتیازهای از دست رفته را می خورد. […]

پژمان نوری کاپیتان ملوان بندرانزلی معتقد است که این تیم در ادامه افسوس امتیازهای از دست رفته را می خورد.

نوری به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: در رابطه با پیروزی مقابل راه آهن باید بگویم ما از تیم راه آهن شناخت خوبی داشتیم و با برنامه وارد زمین شدیم.
او ادامه داد: فرصتهای خوبی داشتیم که بعد از به ثمر رساندن گل بازی را به خوبی کنترل کردیم و راه آهن فقط یک بار فرصت گلزنی داشت که با واکنش پاشنکو دروازه ملوان بسته ماند.
وی افزود: هنوز در ابتدای راه هستیم و مطمئنا جدول اینگونه نمی ماند، ما بعد از شکست راه آهن بیش از پیش افسوس شکست خانگی خود مقابل گسترش فولاد را خوردیم اما با بازیهای خوب و نتایج نسبتا خوب نشان دادیم یکی از مدعیان لیگ پانزدهم هستیم و شک نکنید نگاه ما به بالای جدول است.
کاپیتان ملوان در رابطه با دیدار این تیم مقابل پرسپولیس در تهران گفت: ما از همه نظر آماده این بازی بودیم و برد مقابل راه آهن روحیه ما را افزایش داد، نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را آنالیز کرده ایم و برای شکست پرسپولیس به آزادی می رویم.
وی همچنین در جواب مصاحبه بهادر عبدی، افزود: همه کسانی که مرا می شناسند و در زمین فوتبال کنار یا مقابل من بازی کرده اند می دانند که من به هیچ عنوان اهل توهین و فحاشی نیستم، من برای جلوگیری از درگیری بازیکنان مداخله کردم و از هر دو طرف خواستم به درگیری خاتمه دهند، فکر می کنم بهادر از این شکست خسته و ناراحت بود که اینگونه اظهار نظر کرده است و این موضوع را می توان از ادبیات مصاحبه اش هم متوجه شد.

منبع : ورزش۳