جلال رافخایی بعد از گلی که در جام حذفی به ثمر رساند، مقابل راه آهن هم روی گل زده […]

 

جلال رافخایی بعد از گلی که در جام حذفی به ثمر رساند، مقابل راه آهن هم روی گل زده ملوان نقش داشت تا نوید بازگشت آقای گل سابق لیگ برتر به روزهای خوب را بدهد.

 

به گزارش “ورزش سه”، جلال رافخایی بعد از پایان دوران آسیب دیدگی کم کم به ترکیب ملوان بازگشت و در جام حذفی و لیگ برای این تیم بازی کرد. ماحصل تلاش رافخایی در دو بازی گذشته یک گل در جام حذفی و تاثیر روی گل برتری ملوان مقابل راه آهن بود. آقای گل سابق فوتبال ایران درباره بازگشت به شرایط آرمانی می گوید:« خدا را شکر تمرینات را خوب انجام دادم و مهمتر از همه اینکه خوشحالم در پست اصلی ام بازی کردم. در جام حذفی یک گل زدم و مقابل راه آهن هم تلاش کردم تا دستورات کادر فنی را اجرا کنم. مربیان قبلی ملوان از من در کناره ها استفاده می کردند اما حمید استیلی مرا در پست خودم بازی داد و فکر می کنم توانستم جواب اعتماد او را بدهم. در پست مهاجم نوک بیشتر می توانم کارساز باشم و به ملوان کمک کنم.»
رافخایی در ادامه می گوید:« در پست مهاجم نوک هم راحتترم و هم می توانم جایم را با بقیه بچه ها مثل آرش افشین، محمد نزهتی، فرزاد حاتمی و محمد رضی پوردر دقایق مختلف بازی عوض کنم. با این کار یارگیری برای مدافعان حریف سخت می شود و البته ما هم می توانیم تقسیم انرژی کنیم. با این روش تنوع حملات هم زیاد می شود و می توانیم بهتر به دروازه حریف فشار بیاوریم.»
رافخایی در مورد گل ملوان به راه آهن و تاثیری که روی آن داشت می گوید:« در صحنه گل با مدافع حریف قاطی کردم که توپ به آرش افشین رسید و او با کنترل خوب و یک بغل پای ساده دروازه راه آهن را باز کرد. خدا را شکر کل بازیکنان ملوان یک روز عالی را پشت سر گذاشتند و دستورات حمید استیلی را به بهترین شکل ممکن در زمین اجرا کردند. در ۱۵ دقیقه پایانی حتی می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم اما این اتفاق رخ نداد. البته مهم سه امتیاز این بازی بود که موفق به کسب آن شدیم.»
رافخایی در مورد مشکلات مالی ملوان اینگونه صحبت می کند:« مشکلات ما از سالیان قبل مانده و همچنان ادامه دارد. البته بزرگان تیم و کادر فنی اینقدر خوب مدیریت می کنند که از لحاظ روحیه، بازیکنان در سطح بالایی قرار دارند. همه در جایگاه خودشان دارند تلاش می کنند تا مشکلات برطرف شود. ما تیم داخل زمین منتظریم تا تیم بیرون زمین هم به آن چیزی که وعده اش را داده عمل کند. البته با توانایی که از مدیران سراغ داریم خیلی خوشبین هستیم که طی روزهای آینده مشکلات مالی باشگاه حل شود.»
ملوان در جام حذفی باید مقابل پرسپولیس بازی کند. رافخایی که تاکنون ۵ گل به پرسپولیس زده در این باره هم صحبت می کند:« در جام حذفی شروع خوبی داشتیم و هدفمان این است که به جایگاه مناسبی دست یابیم. اولین بازی را با یک برد پرگل پشت سر گذاشتیم و راه آهن را هم در لیگ شکست دادیم. الان این دو بازی تمام شده و باید به بازی مقابل پرسپولیس فکر کنیم. هم و غم مان را گذاشته ایم تا این بازی را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. بازی جلوی پرسپولیس و هواداران پرشمارش سخت است اما بچه های ما آنقدر توانشان بالا است که بتوانند از این بازی با دست پر خارج شوند. »
رافخایی در پایان می گوید:« چند ماه خیلی سخت را گذراندم و با صبر و تلاش توانستم نظر مربیان را عوض کنم. ابتدای فصل با من یکسری ناملایمات صورت گرفت و اخبار دروغی در موردم به گوش مربیان قبلی رساندند. من صبر کردم و تلاشم را دوچندان تا برگردم و برای ملوان مثمرثمر باشم. مطمئن باشید روزهای خوب من و ملوان از راه می رسد ومطمئنم که هفته های آینده در لیگ هم برای تیمم گل می زنم.»

منبع : ورزش۳