سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تاکید کرد که تیمش بی‌نظم بازی کرد اما گل ملوان آفساید بود.         […]

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تاکید کرد که تیمش بی‌نظم بازی کرد اما گل ملوان آفساید بود.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرهاد کاظمی پس از شکست یک بر صفر راه‌آهن مقابل ملوان انزلی در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت: ما به ۲ پارامتر، نتیجه را واگذار کردیم. بازیکنان ما در این دیدار بی‌نظم بازی کردند و تیم حریف هم با خطا به گل رسید. در واقع آرش افشین ۲ متر در‌ آفساید قرار داشت.

 

وی افزود: من که در مورد داوری حرف نمی‌زدم، امروز باید بگویم نمی‌دانم چرا قضاوت‌ها این گونه شده است. گل افشین هم خطا بود و هم آفساید. اینطور نمی‌شود که سرنوشت بازی‌ها با این قضاوت‌ها رقم بخورد.

 

سرمربی راه‌آهن با انتقاد از عملکرد بازیکنان تیمش تصریح کرد: بازیکنان من خیلی بی‌نظم بازی کردند. تنها در اختیار داشتن مالکیت بازی مهم نیست و ما آنقدر ضعیف بازی کردیم که نمی‌‌توان در مورد فوتبال راه‌آهن صحبت کرد.

 

کاظمی در خصوص اینکه بازیکن جوان راه‌آهن موقعیت تک به تک را خراب کرد و اینکه چرا این بازیکن تعویض نشد، گفت: بحث گل زدن یا نزدن نیست. من نباید اعتماد به نفس «بچه» را گرفته و به او استرس بدهم که چرا تک به تک را خراب کردی. بچه‌ها ما در مجموع در اجرای کارهای تاکتیکی خیلی ضعیف کار کردند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلات لیگ به ضرر راه‌آهن تمام شد، خاطرنشان کرد: در تعطیلات کارهای تاکتیکی را انجام داده بودیم اما امروز این کارها انجام نشد. تعطیلی لیگ به سود ما هم بود ولی نتوانستیم امروز کارهای تاکتیکی انجام دهیم.