مربی تیم فوتبال ملوان گفت: از سازمان لیگ به خاطر برنامه‌ریزی که دارد گله‌مندم چرا که شرایط برای ما خیلی […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: از سازمان لیگ به خاطر برنامه‌ریزی که دارد گله‌مندم چرا که شرایط برای ما خیلی دشوار است.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های فوتبال راه‌آهن و ملوان عصر امروز درحالی برگزار شد که حمید استیلی سرمربی ملوان به علت آنچه که ارسطو مدیر رسانه‌ای ملوان اعلام کرد نتوانست خود را به تهران برساند.

 

ارسطو در این زمینه گفت: پرواز ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه لغو شد و قرار است ساعت ۱۵ پرواز داشته باشم و به همین دلیل پایان رافت که شب گذشته با ماشین شخصی به تهران آمده بود پاسخگوی خبرنگاران است.

 

رافت در خصوص دیدار با راه‌آهن خاطرنشان کرد: تیم ملوان و راه‌آهن از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی هستند که بازیکنان بسیار خوبی را به جامعه فوتبال تقدیم کرده‌اند و قطعا فردا شاهد دیدار جذابی خواهیم بود.

 

وی گفت: با تمام احترامی که برای راه‌آهن قائلم اما به خوبی آنها را آنالیز کرده‌ایم و قطعا بازیکنان باتمام وجود به میدان می‌روند تا بتوانیم پیروز زمین بازی را ترک کنیم.

 

مربی ملوان با اشاره به گلایه‌ای که از سازمان لیگ دارد، گفت: با توجه به اینکه ما دیر تمرینات خود را آغاز کردیم انتظار داریم سازمان لیگ به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که دچار مشکل نشویم. با یک هفته اردو نمی‌توان تیم مطلوبی را جمع و جور کرد. ما سعی کردیم در تمرینات بدنی به شرایط ایده‌آل برسیم اما این انتظار را داریم که سازمان لیگ هم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشد.

 

وی افزود: ما فردا مقابل راه‌آهن قرار خواهیم گرفت و پس از آن به انزلی برمی‌گردیم که قرار است دوباره برای دیدار با پرسپولیس به تهران بیاییم. امروز هم پرواز نیم ساعته ۱۱ و ۳۰ دقیقه کنسل شد و حالا معلوم نیست ساعت ۱۵ پرواز انجام شود یا خیر. با توجه به اینکه ملوان با مشکلات مالی هم روبروست و این مسئله تیم را اذیت می‌کند امیدواریم برنامه‌ریزی‌های سازمان لیگ به گونه‌ای باشد که تیم‌های شهرستانی راحت‌تر باشند.

 

وی در خصوص اینکه بازیکنان مصدوم و محروم ملوان برای دیدار فردا چه کسانی هستند،‌گفت: خوشبختانه ما تمام بازیکنان را در اختیار داریم و برای کسب ۳ امتیاز به میدان می‌رویم.

 

مربی ملوان در مورد بازی‌های فشرده این تیم در لیگ برتر و جام حذفی گفت: لیگ ما ۴ ماه تعطیل است که این موضوع در هیچ جا دیده نمی‌شود. این مسئله باعث می‌شود که بازیکنان لطمه ببینند و کیفیت بازی‌ها هم پایین بیاید. ما به هر حال به تصمیم مسئولان احترام می‌گذاریم. اما بهتر بود جام حذفی در برهه‌ تعطیلات لیگ گنجانده می‌شد.

 

رافت در مورد بازی با پرسپولیس در جام حذفی خاطرنشان کرد: بازی در آزادی مقابل پرسپولیس باعث می‌شود تا بازیکنان انگیزه مضاعف داشته باشند در زمان ما هم شرایط اینگونه بود وقتی مقابل استقلال و پرسپولیس قرار می‌گرفتیم بازیکنان با انگیزه بیشتری به میدان می‌رفتند ما از این بابت نگران نیستیم. بلکه فقط نسبت به خستگی بازیکنان نگرانیم که امیدوارم با تدابیر مسئولین این موضوع برطرف شود.