مربی تیم فوتبال ملوان گفت:همان طور که گفتم هدف اصلی ما امسال قهرمانی است چون جام حذفی کوتاه ترین راه […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت:همان طور که گفتم هدف اصلی ما امسال قهرمانی است چون جام حذفی کوتاه ترین راه برای گرفتن سهمیه آسیایی به شمار می رود.

 

 

 

 

به گزارش کاپ ، پایان رافت در خصوص رویارویی ملوان با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: فکر می کنم تقابل دو تیم در مرحله بعدی بسیار دیدنی خواهد بود. پرسپولیس و ملوان دو تیمی هستند که این فصل فوتبال را خوب بازی می کنند و مردم می توانند از دیدن این بازی لذت ببرند. شاید یک سری به خاطر حضور من و حمید استیلی در ملوان حساسیت این بازی را بالا ببرند اما ما خیلی به این مسائل کاری نداریم و به موفقیت ملوان در این بازی فکر می کنیم.

 

وی ادامه داد: شخصا در هر دو تیم بازی کرده ام و شرایط چنین بازی هایی را خوب می شناسم. ملوان از تیم های ریشه دار و قدیمی فوتبال ایران است که در جام حذفی سابقه درخشانی دارد. خدا را شکر توانستیم در بازی اول با قدرت حریف خود را شکست دهیم و امسال هدف مان را در جام حذفی قهرمانی قرار داده ایم. البته پرسپولیس هم با بازیکنان جوان و با استعدادی که در ترکیب خودش دارد تیم خطرناکی است. نباید به هیچ وجه مقابل آنها پا پس بکشیم.

 

مربی ملوان در خصوص اینکه پرسپولیس میزبان این دیدار شده و ملوانی ها باید به آزادی بروند، تصریح کرد: برای ما خیلی فرق نمی کرد که این بازی کجا برگزار شود. البته میزبانی در هر بازی می تواند خوشحال کننده باشد اما در جام حذفی که بازی ها به صورت تک مسابقه برگزار می شود میزبانی خیلی مهم نیست چون هر دو تیم به دنبال پیروزی هستند. همان طور که گفتم هدف اصلی ما امسال قهرمانی است چون جام حذفی کوتاه ترین راه برای گرفتن سهمیه آسیایی به شمار می رود.

 

وی با اشاره به مشکلات مالی ملوان خاطرنشان کرد: وقتی ما به مسئولان باشگاه تعهد دادیم در هر شرایطی که باشد کارمان را انجام می دهیم. اما واقعا حیف است که ملوان با این پتانسیل به خاطر مسائل مالی دچار مشکل شود. به هر حال شاهد بودید که قلعه نویی و کادر فنی قبلی به خاطر همین مسائل پا پس کشید اما ما از این رفتارها نخواهیم داشت و قطعا تا زمانی که ما را بخواهند اینجا هستیم. ملوان نماینده سه استان شمالی کشور است اما متاسفانه اصلا حمایت نمی شود. فکر می کنم اتفاقاتی که پیرامون مسائل مالی و مدیریتی ملوان رخ می دهد یک اجحاف بزرگ در حق این تیم است.

 

رافت همچنین اضافه کرد: من به خاطر اینکه سابقه بازی در ملوان را داشتم چنین مسائلی برایم غریبه نیست چون آنها را قبلا هم لمس کرده بودم. حتی سعی کردم حمید استیلی را با شرایط فعلی آشنا کنم که او هم وقتی علاقه مردم را نسبت به این تیم دید سعی کرد ذهنش را خیلی درگیر مسائل مالی نکند. از نظر اخلاقی اصلا درست نیست که بگوییم به خاطرمسائل مالی تیم را رها می کنیم چون می بینم که هیات مدیره باشگاه شبانه روزی به دنبال حل مشکل بازیکنان هستند.

 

وی در پایان گفت: متاسفانه مسئولان فدراسیون سازمان لیگ فقط به دنبال این هستند که هر بازیکن و مربی چقدر قرارداد بسته. چطور وقتی به خودشان اجازه می دهند قرارداد بازیکنان و مربیان را منتشر کنند در پایان فصل نمی گویند فلان بازیکن چقدر از قراردادش را گرفته است. در هر صورت ما تمرکز خود را روی مسائل فنی می گذاریم و امیدوارم در بازی آینده خود مقابل راه آهن در هفته ششم لیگ برتر شکست مقابل گسترش فولاد را جبران کنیم.

منبع : کاپ