مربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: شرایط تیمی ما نسبت به زمان شروع رقابت های لیگ برتر فوتبال و […]

مربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: شرایط تیمی ما نسبت به زمان شروع رقابت های لیگ برتر فوتبال و برای بازی در مقابل تیم فوتبال راه آهن بهتر است و امیدواریم در تهران تیم راه آهن را شکست دهیم.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مهدی حسینی نسب گفت: در تعطیلی رقابت های لیگ برتر، تمرینات را ادامه دادیم و تنها یک روز استراحت داشتیم و با انگیزه ای که بازیکنان دارند مطمئنم نماینده شایسته ای برای شهر انزلی در رقابت های پیشرو هستیم.

حسینی نسب درباره مسائل مالی تیم گفت: مدیران باشگاه در تلاشند هرچه سریعتر مشکلات مالی تیم حل شود، هیچ کدام از بازیکنان و کادر فنی تیم در فصل جدید پولی دریافت نکرده اند.

وی در خصوص انتشار رقم قرارداد بازیکنان و لیگ برتری گفت: متاسفانه کار درستی نبود، زیرا در اروپا تنها بازیکنان برجسته و بزرگ رقم قراردادشان فاش می شود، اما در لیگ ما نمی دانم چه کسی و با چه هدفی رقم قرارداد مربیان و بازیکنان را در اختیار رسانه ها گذاشت چون این رقم ها بین پیمانکار و کارفرما باید به صورت محرمانه باقی بماند.

وی گفت: از اینکه با تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت های جام حذفی روبرو می شویم، اضطراب نداریم و مطمئنم می توانیم با پیروزی برابر این تیم،با امید بیشتری برای قهرمانی جام حذفی پیش رویم، چون ملوان باشگاهی است که با ظرفیت هوادارانش می تواند روز به روز به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند.

منبع : واحد مرکزی خبر