مدافع ملی پوش تیم ملوان می گوید نشستن روی نیمکت تیم ملی هم افتخار و رقابت با بازیکنان بزرگ این […]

مدافع ملی پوش تیم ملوان می گوید نشستن روی نیمکت تیم ملی هم افتخار و رقابت با بازیکنان بزرگ این تیم لذت بخش است.


 

به گزارش ورزش سه ، محمدحسین کنعانی زادگان که در اردوهای اخیر تیم ملی حضور دارد درباره اردوی اخیر و بازی با تیم های گوام و هند گفت: اردوی بسیار خوبی داشتیم و خداراشکر که من هم حضور داشتم و زیر نظر مربی بزرگی همچون کی روش نکات جدیدی در فوتبالم آموزش میبینم. امیدوارم با تلاش زیاد کاری کنم که این دعوت ها دوام داشته باشد و بتوانم به مرور تبدیل به بازیکن کارآمدی برای کشورم شوم.

وی در رابطه با بازی نکردن خود در دو بازی اخیر تیم ملی گفت: من به خدا توکل کردم و تمرینات را انجام می دهم، بهرحال کادرفنی بهترین بازیکنان را درون زمین می فرستد، در این دو بازی برخلاف بازی اول نتوانستم به زمین بروم اما نکته ای که خوشحالم می کند این است که بازیکنانی در پست من به میدان رفتند که به قولی نامشان را یک تریلی هم نمی کشد، من تازه وارد سن بیست و یک سالگی شدم و این برای من خوشحال کننده است که در این سن و سال کنار بازیکنانی همچون سیدجلال حسینی و پژمان منتظری بازی می کنم و با کسب تجربه کنار این بزرگان منتظر یک فرصت هستم تا خودم را اثبات کنم.

وی در رابطه با شرایط تیم ملوان گفت: شرایط تیم بسیار خوب است و بازیکنان جوری تمرین و بازی می کنند که انگار نمی خواهند امتیازی را از دست بدهند، خداراشکر تیم بازی اول حذفی را هم برد و برای من خیلی خوشحال کننده و جالب بود که بازیکن بزرگی مانند مازیار زارع در پست من بازی می کرد. در حال حاضر سعی می کنیم تیم را بالا ببریم، فقط امیدوارم کمی به وضعیت مالی مان رسیدگی کنند تا بتوانیم با روحیه بیشری کارمان را دنبال کنیم، البته من به شخصه در این شرایطی که دارم به دنبال پول نیستم و فکر و ذکرم موفقیت ملوان و حضور در تیم ملی است.

وی در پایان گفت: در بازی بعدی مان در لیگ به دیدار راه آهن می رویم که تیم بسیار جاندار و سختی است، البته از یک نظر خیالمان راحت است چرا که آقای استیلی در فصل پیش، این تیم خوب را جمع و جور کرد و مسلما بازیکنان این تیم را به خوبی می شناسد، امیدوارم بتوانیم در این بازی امتیاز بگیریم تا شرمنده انزلی چی ها نشویم.

منبع : ورزش سه