مدافع تیم ملوان بندرانزلی می گوید این روزها به هیچ موضوعی جزء بازی های لیگ فکر نمی کند چرا که […]

مدافع تیم ملوان بندرانزلی می گوید این روزها به هیچ موضوعی جزء بازی های لیگ فکر نمی کند چرا که تیم ملی نیز از دل بازی های لیگ بیرون می آید.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، عزت اله پورقاز راجع به شرایط فعلی خود، پس از عدم حضور در اردوی قبلی تیم ملی گفت: این موضوع که بنده به تیم ملی دعوت نشده بودم اتفاقا باعث شده بود انگیزه بیشتری پیدا کنم و تلاش بیشتری به کار ببندم تا بتوانم خودم را ثابت کنم، چند روز پیش از من خواستند تا برای درخواست ویزا، به همراه تعدادی از بازیکنان دیگر اقدام کنیم که انشالله فکر می کنم در اردوی بعدی حضور داشته باشم.

وی در رابطه با تیم ملی گفت: فعلا همه تمرکزم روی بازی های لیگ است، آقای کی روش هم که بازی ها را زیر نظر دارد و بازی ها و بازیکن ها را می بیند، تیم ملی هم بالاخره از دل لیگ بیرون می آید و من هم سعی می کنم بعد از دعوت شدن راجع به آن اظهار نظر کنم.

پورقاز در رابطه بازی ملوان در جام حذفی گفت: متاسفانه من در این بازی حضور نداشتم و چون در راه بودم اصلا نتوانستم بازی را ببینم، ولی شنیدم آقا مازیار در قلب دفاع به میدان رفت و از این نظر برایم بسیار جالب بود.

او ادامه داد: فعلا که تمرینات مان را با نظم زیادی پیش می بریم تمام تمرکزمان را نیز فقط روی بازی های لیگ گذاشته ایم تا با مدعی کردن تیم از شرمندگی هواداران این تیم بیرون بیاییم، هوادارانی که فقط ملوان برای شان مهم است و به قدری فوتبال فهم هستند که بعد از باخت خانگی در برابر گسترش فولاد، متوجه شدند که ما چگونه بازی کردیم و دست از حمایت تیم نکشیدند.

 

منبع : ورزش۳