سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: داور به اشتباه برای عقاب پنالتی اعلام کرد.   به گزارش خبرگزاری فارس ،سرمربی […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: داور به اشتباه برای عقاب پنالتی اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس ،سرمربی تیم فوتبال ملوان بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل عقاب در جام حذفی در نشست خبری گفت: اولین بازی ما در جام حذفی بود و بازی با تیم‌های لیگ پایین‌تر سخت می شود. فصل گذشته ملوان حذف شد و ما بازیکنان جوانی را در ترکیب قرار دادیم که ما را امیدوار کردند. در بازی با گسترش فولاد تبریز در لیگ مشکلات داوری هم بود و چند بار ما گلی که زدیم را دیدیم و آن گل آفساید نبود و دو پنالتی هم برای ما نگرفت. در بازی امروز هم یک پنالتی به ضرر ما گرفته شد که بازی ۲ بر یک شد و ما دست به عصا شدیم و به حریف اصلا موقعیت ندادیم و فقط داور مسابقه مرتکب اشتباه شد و یک پنالتی برای آنها گرفت و با این حال به تیم عقاب تبریک می‌گویم.

 

سرمربی ملوان در مورد جوانانی که در میدان حضور داشتند، گفت: ملوان همیشه به بازیکن سازی معروف بوده اما چندسالی است که بازیکنی از ملوان بیرون نیامده و فقط سعید عزت الهی بوده است. در اردبیل اردوی خوبی داشتیم و اکنون مهیار زحمتکش را داریم که بسیار خوب است. اگر می‌توانستیم دروازه‌بان جوان‌تر را هم به میدان می‌فرستادیم اما وقتی بازی ۲ بر یک شد ریسک نکردیم. ما در تیم ملوان بازیکن چپ پا نداریم ولی علی آبادی، محرمی و رضی امروز خوب بازی کردند. در تیم ما نظم وجود داشت و فوتبال را منظم بازی می‌کنیم.

 

وی افزود: در رده بازیکنان زیر ۲۳ سال جای خالی داریم امروز هم قرار بود دو بازیکن جدید برایشان کارت صادر شود که یکی از آنها نقدی پور بود که کارتش برای بازی آماده نشد. تا نیم فصل اگر بتوانیم یک بازیکن را جذب می‌کنیم و در نیم فصل هم یکسری از بازیکنان را جابه‌جا می کنیم.