ملوانان به دلیل تعویض کادرفنی خود و تعهد در قبال پرداخت قراردادهای مربیان قبلی، اکنون سومین کادرفنی گران لیگ برتر […]

ملوانان به دلیل تعویض کادرفنی خود و تعهد در قبال پرداخت قراردادهای مربیان قبلی، اکنون سومین کادرفنی گران لیگ برتر را از آن خود کرده است.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، ملوانی ها پس از هفته دوم لیگ برتر و انصراف امیر قلعه نویی از سرمربیگری این تیم، در حالی اقدام به تعویض مربیان خود کرد که در قبال کادرفنی قبلی تعهد پرداخت مبالغ قراردادهایشان را دارد و در عین حال با مربیان جدید خود نیز قرارداد منعقد کرد و همین موضوع باعث ازدیاد افراد حاضر در کادر فنی این تیم و بالا رفتن مبلغ کل قراردادهای کادرفنی ملوان شد.

در کادرفنی حال حاضر این تیم که با حمید استیلی در ملوان مشغول به کار شدند شامل مهدی حسینی نسب، محمدقدیر بحری، محمد حبیبی، پایان رافت و بابک صیاد هستند که به همراه خود استیلی مبلغ ۱۶/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال را به عنوان مبالغ مربوط به قراردادهای خود دریافت خواهند کرد و مبلغ ۷/۱۰۰/۰۰/۰۰۰ ریال نیز از قراردادهای باقی مانده از کادرفنی قبلی این تیم است که ملوانی ها ملزم به پرداخت آن هستند.

در حال حاضر مجموع این دو مبلغ باعث بالا رفتن هزینه های مربوط به کادرفنی انزلی چی شده است که باید توسط کادر مدیریت این تیم حل و فصل شود.

 

منبع : ورزش۳